ZYNKY tikslas

Mūsų tikslas paprastas – kad jūs su akiniais jaustumėtės gerai. Gerai matytumėt ir  atrodytumėt puikiai. Mes taip pat nešiojame akinius ir tuo esam be galo panašūs į jus.

ZYNKY nėra ligoninė

Mes nemanom, kad optika turi būti balta palata ir atrodyti kaip ligoninė, nes optika ir nėra ligoninė. Čia mes nelakstom apsirengę baltais chalatais, taip visi iki vieno bandydami apsimesti gydytojais (deja, bet baltas chalatas tokiais nepaverčia). Todėl atvykę čia rasite neįpareigojančią aplinką ir linksmus optikos darbuotojus. Esam žmonės, kurie nenori apsimetinėti ir kuriems tiesiog patinka būti savimi.

ZYNKY asortimentas

Akiniai tapo šiuolaikinio gyvenimo dalimi, kur sutrikęs regėjimas taip pat reiškia ir naują jūsų stilių. Akiniai yra jūsų asmenybė ir unikalus įvaizdis. Juk viskas priklauso nuo to, kaip matai ir kaip žiūri. Būtent tavo požiūris ir esi tu. Unikalus ir išskirtinis, su savo idėjomis, savo mintimis, savo stiliumi. Su gyvenimo polėkiu. O, kad išsirinktum savo asmenybę geriausiai atspindinčius akinius – rinktis turi būti iš ko. Būtent dėl šios priežasties ZYNKY optikoje rasite kur kas didesnį akinių pasirinkimą nei kitur.

ZYNKY taip nedaro

Įprasta, kad kitų optikų kainodara yra sudėtinga. Visi rėmeliai skirtingomis kainomis, akinių lęšių kaina priklauso ne tik nuo regėjimo, bet ir nuo įvairių dangų bei ploninimo. Išsirinkus akinių rėmelį ir galų gale apsisprendus dėl akinių stiklų, pasirodo, kad dar papildomai kainuos akinių gamyba bei regėjimo patikrinimas. O akinių kaina taip po truputėlį kyla, kyla… Išduosim paslaptį. Taip daroma tyčia. Kodėl? Nes tai yra tokia prekybininkų gudrybė. Klientas suviliojamas maža pradine kaina, o po to ta kaina jam per visokius pagerinimus ir patobulinimus nejučia yra padidinama. Dar viskas „patepama medumi” bei saldžiais žodžiais ir pirkėjas iš optikos išeina palikęs kur kas didesnę sumą nei planavo. Mes nemanom, kad taip elgtis su žmonėmis yra teisinga. Todėl taip nedarom.

ZYNKY kainos

Paprasta kainodara ir jokių užslėptų mokesčių. Kitaip nei kiti, šią vietą supaprastinome iki minimumo, todėl dar prieš ateidami į optiką jūs iš anksto jau žinosite kiek tiksliai jums kainuos akiniai. Ir jokių siurprizų. Kodėl taip darom? Nes mes tiesiog norime, kad rinktumėtės ne kainą, o labiausiai jums tinkančius akinius. Viskas apie ką turėtumėte galvoti, tai kaip jūs atrodysite su pasirinktais akiniais. Juk tai antras svarbiausias dalykas po regėjimo korekcijos. Tad jūsų išvaizdos, įvaizdžio bei grožio neturi riboti jūsų mintys apie kainą ir visokius mokesčius. Tiesiog atsipalaiduokite ir rinkitės tai, kas labiausiai jums tinka ir patinka. Juk su akiniais jūs turite atrodyti gerai, o pirmas išgirstas dalykas iš sutiktų draugų turi būti: „Ei, faini akiniai, gerai atrodai.” Ir tai bus visiškai normalu bei įprasta. Juk lankėtės ZYNKY.

ZYNKY žmonės

Esame žmonės, kaip ir jūs, norintys matyti ir atrodyti gerai. Būtent todėl ir atsirado ZYNKY. Ateikite, susipažinsim, susidraugausim.