RINKITĖS NET IŠ 1000 AKINIŲ RĖMELIŲ

Kodėl turėtumėte tenkintis antraeiliais rėmeliais, kai galite turėti geriausius?

Optikoje rasite net 1000 skirtingų akinių rėmelių. Nuolat atnaujinama rėmelių įvairovė leidžia išbandyti ir palyginti skirtingus modelius vienoje vietoje. Šimtai rėmelių atliepiančių Jūsų individualų stilių ir poreikius.

Laisvi laikai dar šią savaitę

Galime jus priimti dar šią savaitę, todėl nereikės laukti akinių recepto patikrinimo eilėse.

Išskirtinis pasirinkimas

Šimtai rėmelių vienoje vietoje. Lengvai ir greitai suderinkite visą komplektą.

Paprasta kainodara

Paprasta ir sklandi apsipirkimo patirtis be nemalonių netikėtumų. Viena skaidri – „viskas įskaičiuota” kaina, be slaptų mokesčių.

OPTIKOS RĖMELIŲ PREKINIAI ŽENKLAI

KODĖL JUMS TAIP REIKIA ZYNKY OPTIKOS?

Raskite viską vienoje vietoje. Nereikės blaškytis ir vargti paieškose.
Didelis kiekis unikalių rėmelių leis Jums ir vėl atrasti išskirtinį modelį.
Šimtai rėmelių, gaukite būtent tai, ko norite. Jokių antraeilių rėmelių – neribokite savęs.
Rinkitės tik iš pažangių ir naujausių technologijų akinių lęšių. Galutinį sprendimą priimkite ramiai ir užtikrintai.

Regos patikrą atlieka tik patyrę profesionalai. Jūsų regėjimą tikrins kvalifikuoti optometrininkai su ne mažesne nei 15 metų darbo patirtimi.

Tik regos patikra – 35 eurų. Bet perkantiems akinius ją dovanojame. Registruokitės regos patikrai jau šiandien.

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI?

KODĖL JUMS YPAČ GERAI PATIKRINSIM REGĖJIMĄ?

Įvertinsime pradinį Jūsų regėjimo aštrumą. Specialioje kompiuterinėje įrangoje žiūrima į tolumoje kylantį oro balioną. Taip išmatuojama akies optinė galia, ragenos gaubtumas, nustatomas regėjimo sutrikimas.
Parodysime Jums lentelę su įvairiais simboliais ir prašysime pasakyti, ką matote. Taip nustatysime, ar Jūsų akys pakankamai gerai atskiria smulkesnius vaizdus.
Remdamiesi matavimų rezultatais bei naudojantis specialiais rėmeliais ir simbolių lentele, pritaikysime Jums geriausią korekciją.
Specialiu prietaisu, net 0.5 mm tikslumu išmatuosime atstumą tarp Jūsų vyzdžių. Tai labai svarbu parenkant teisingus akinius.
Jei reikės, apžiūrėsime akis pro specialų mikroskopą, kad įvertintume jų būklę.
Regos patikrą atlieka tik patyrę profesionalai. Jūsų regėjimą tikrins kvalifikuoti optometrininkai su ne mažesne nei 15 metų darbo patirtimi.

DUK

Kaip užsiregistruoti akių patikrai?

Tiesiog spauskite nuorodą ir pasirinkite jums patogų laiką.

Kokių prekinių ženklų turite?

ZYNKY Eyewear, RAY BAN, TOM TAILOR, JACK & FRANCIS, VOGUE, BATTATURA, HELLY HANSEN, MO Eyewear, ELITE, ETE LUNETTES, CONVERSE, CAT, HEAD, MORE & MORE, O’NEILL, OAKLEY, PERSOL, S.OLIVER, ARMANI EXCHANGE, COSMOPOLITAN, FARAH, NAF NAF, RALPH LAUREN, SUPERDTY, EYE SMILE.

Kiek kainuoja regos patikra?

Jei ZYNKY optikoje įsigysite akinius, tuomet regos patikrinimo paslauga bus nemokama. Jei kontaktinius lęšius, tuomet patikros kaina 10 €. Kitais atvejais regėjimo patikrinimo kaina 35 €.

Kiek kainuoja akiniai?

Akinius galite rinktis iš 3 kainų lygių. Siūlome aiškią kainodarą be paslėptų mokesčių. Iškart siūlome visą akinių paketą su aiškiai nurodyta kaina į kurią jau įskaičiavome akių patikrą, akinių rėmelius, akinių lęšius bei akinių gamybą.

Mano akinių stiprumas labai didelis, ar tikrai gausiu tą pačią kainą?

Taip. Nurodytos kainos galioja akiniams su netonuotais vieno židinio lęšiais nuo +6.00 iki -8.00 stiprumų ir iki -2.00 cilindro. Dėl kitokių parametrų lęšių Jums patars ZYNKY optikos konsultantai.

Ar tikrai galiu atsiskaityti už akinius vėliau?

Taip. Kartu su partneriais (ESTO) siūlome naują paslaugą, kai mokėjimus be pabrangimo galite atlikti per tris mokėjimus.

Kur rasti ZYNKY optiką?

Vilniaus miesto centre Kalvarijų g. 11, Vilnius bei PC „Akropolis” Ozo g. 25, Vilnius, (Optika yra antrame aukšte priešais Ermitažo kasas.)

„Laba diena,
ZYNKY mums patinka dėl dažnai atsinaujinančio asortimento, nuolaidų, draugiškų kainų ir kas svarbiausia – optikos darbuotojai skiria dėmesį būtent klientui, o ne jo piniginei. Malonus ir šiltas bendravimas – išskirtinis ZYNKY bruožas. Esame patenkinti klientai ir linkime optikai sėkmės.
Geros dienos.”
Irina
ZYNKY optikos klientė