AKIŲ PATIKRA

Pasitikrink regėjimą per 20 minučių ir gauk išskirtinai Tau tinkančius ir patinkančius akinius.

ZYNKY PATIRTIS

Labas, ačiū, kad domitės akiniais ZYNKY optikoje – mums tai daug reiškia. Kartu su Jumis, mes kuriame paprastą ir skaidrią akinių pasirinkimo patirtį. Jau apsilankymo pradžioje Jūs galite pasirinkti 1 kainą iš 3 aiškių kategorijų, pasitikrinti akis ir tuomet be kompromisų išsirinkti patinkančius akinių rėmelius. Žinoma, mes Jums padėsime, nes rėmelių net 1000. Na ir viskas, likusią dalį padarysime mes.

REGISTRUOKITĖS AKIŲ PATIKRAI

KODĖL VERTA RINKTIS ZYNKY OPTIKĄ?

  • Viena skaidri „viskas įskaičiuota” kaina – be slaptų mokesčių. O akiniai nuo 79€ ir taip į šią kainą jau įskaičiavome akių patikrą, akinių rėmelius, akinių lęšius bei gamybą.
  • Galime jus priimti dar šią savaitę, todėl nereikės laukti regėjimo patikrinimo recepto eilėse.
  • Akinius gaukite jau dabar, o už juos atsiskaitykite per 3 mėnesius be jokio pabrangimo.
  • Net 1000 skirtingų naujų kolekcijų modelių iš Ray Ban, VOGUE, Converse, CAT, Cosmopolitan ir kitų prekinių ženklų vienoje vietoje. Išsirinkite geriausiai tinkančius!
  • Suteikiame 2 metų garantiją ir garantinį aptarnavimą, tad jums nebereikės rūpintis akinių problemų sprendimais. Būsite ramūs, kad turite ilgaamžius ir patikimus akinius.

ATSILIEPIMAI

Daugiau nei 350 atsiliepimų FB bei Google

KAS ATLIEKAMA REGĖJIMO PATIKRINIMO METU

  • Įvertinamas pradinis regėjimo aštrumas autorefraktokeratometru. Specialioje kompiuterinėje įrangoje žiūrima į tolumoje kylantį oro balioną. Taip išmatuojama akies optinė galia, ragenos gaubtumas, nustatoma refrakcijos (regėjimo) yda.
  • Įvertinamas regėjimo aštrumas žiūrint į simbolių lentelę. Įvairūs simboliai projektuojami specialaus projektoriaus arba ekrano pagalba, o tikrinamasis turi juos įvardinti.
  • Regėjimo aštrumas koreguojamas remiantis autorefraktokeratometro rodmenimis, naudojant bandyminį rėmelį ir simbolių lentelę arba foropterį.
  • Pupilometru išmatuojamas atstumas tarp vyzdžių: žiūrint į specialiame įrenginyje esantį žalią tašką, pagal šviesos atspindžius Jūsų akyse, 0.5 mm tikslumu išmatuojamas atstumas tarp vyzdžių (tai svarbu parenkant akinius).
  • Esant poreikiui, įvertinama akių būklė per skaitmeninę plyšinę lempą (mikroskopą).

DUK

Kaip užsiregistruoti akių patikrai?

Tai labai paprasta. Spauskite nuorodą ir pasirinkite jums patogų laiką.

Kur rasti ZYNKY optiką?

Vilniaus miesto centre Kalvarijų g. 11, Vilnius bei PC „Akropolis” Ozo g. 25, Vilnius, (Optika yra antrame aukšte priešais Ermitažo kasas.)

Kiek kainuoja regos patikra?

Jei ZYNKY optikoje įsigysite akinius, tuomet regos patikrinimo paslauga bus nemokama. Jei įsigysite kontaktinius lęšius, tuomet regos patikra kainuos 10 €. Kitu atveju regėjimo patikrinimo kaina 35 €.

Kiek kainuoja akiniai?

Akinius galite rinktis iš 3 kainų lygių. Siūlome aiškią kainodarą be paslėptų mokesčių. Iškart siūlome visą akinių paketą su aiškiai nurodyta kaina į kurią jau įskaičiavome akių patikrą, akinių rėmelius, akinių lęšius bei akinių gamybą. Daugiau apie kainas.

Mano akinių stiprumas labai didėlis ar tikrai gausiu tą pačią kainą?

Taip. Nurodytos kainos galioja akiniams su netonuotais vieno židinio lęšiais nuo +6.00 iki -8.00 stiprumų ir iki -2.00 cilindro. Dėl kitokių parametrų lęšių Jums patars ZYNKY optikos konsultantai. Daugiau apie kainas.

Ar tikrai galiu atsiskaityti už akinius vėliau?

Taip. Kartu su partneriais (ESTO) siūlome naują paslaugą, kai mokėjimus be pabrangimo galite atlikti per tris mokėjimus. 

Kokių prekinių ženklų turite?

ZYNKY Eyewear, RAY BAN, TOM TAILOR, JACK & FRANCIS, VOGUE, BATTATURA, HELLY HANSEN, MO Eyewear, ELITE, ETE LUNETTES, CONVERSE, CAT, HEAD, MORE & MORE, O’NEILL, OAKLEY, PERSOL, S.OLIVER, ARMANI EXCHANGE, COSMOPOLITAN, FARAH, NAF NAF, RALPH LAUREN, SUPERDTY, EYE SMILE.

REGISTRACIJA INTERNETU