ZYNKY optika – stilingi akiniai nuo saulės >>

Jau sulaukėme pavasarinių saulės spindulių, nuo kurių ne tokio gražaus poveikio mūsų akims padės apsisaugoti geros kokybės akiniai nuo saulės. Kas madinga šių metų pavasarį/vasarą aptarsime žemiau.

90-ieji grįžta atsinešdami kartu ir savo akinių madas. Maži, ploni, geometriški matricos stiliaus akiniai – tai naujas akinių nuo saulės mados šauksmas.

Katės akių (cat-eye) saulės akiniai oficialiai vėl grįžta ant podiumų, o tuo pačiu ir į paplūdimius. Kuo smailesni ir mažesni, tuo geriau.

Plonų metalinių rėmelių akiniai rėkte rėkia „mažiau yra daugiau“. Tokia filosofija šį pavasarį ir vasarą bus ypač madinga, todėl ir akiniai turi būti atitinkami. Spalvos gali varijuoti nuo geltonų, žalių, geltonų ar levandos.

Apvalūs akiniai. Jau minėjome, kad apvalūs akiniai „ant bangos“ regėjimo korekcijos akinių tarpe(hiperlink), bet pasirodo ši mada neaplenkia ir akinių nuo saulės. Kokie šie turi būti: maži ar didesni? Čia didelio skirtumo nėra, geriausia rinktis – pagal veido formą.

Veidrodiniai akinių lęšiai. Nuo klasikinių iki modernių – šie stiklai tiks visiems akiniams ir taps nepamainomu akcentu tavo naujam madingam įvaizdžiui.

Raštuoti, nestandartiniai rėmai. Gucci ir Dolce & Gabbana šį sezoną pristato super kūrybiškus akinius. Unikalūs, lengvai atpažįstami stiliai, leidžiantis išsiskirti minioje. Širdelės, gėlės ar kristalai – viskas, apie ką išskirtinių akinių fanatikai yra kada svajoję.

Taigi šį pavasarį nusiteikite stebinti ir žiūrėti į pasaulį, jei ne per rožinius, tai būtinai per įdomius ir netradicinius akinius.

 

 

ZYNKY optika -​ stilingi akiniai nuo saulės >>