Akinių kainos

Viskas įskaičiuota

ZYNKY patogu pirkti, nes į akinių kainą įskaičiuota viskas. Tai stilingi rėmeliai, geri lęšiai, akinių gamyba, specialisto konsultacija, regėjimo patikrinimas, garantija. Viename salone jūsų akiniais bus pasirūpinta nuo A iki Z ir jums dėl nieko nebereikės jaudintis! Atvykite į saloną, pamatykite gyvai jums labiausiai patinkančius modelius ir juos pasimatuokite. Ten jūsų laukiantys ZYNKY konsultantai visuomet padės išsirinkti!

ZYNKY akinių salonuose rasite OʼNEILL, SUPERDRY, MO EYEWEAR, RAY-BAN, VOGUE ir kitų visame pasaulyje žinomų prekės ženklų akinių rėmelių. Kainos ZYNKY salonuose svyruoja atitinkamai nuo pasirinktų rėmelių bei lęšių, tad čia patrauklų pasiūlymą gaus kiekvienas. Keletas paslaugų paketų padės pasirinkti labiausiai tenkinantį variantą, o pačių akinių rėmelių kainos maloniai nustebins.

Skirtingi akinių tipai

ZYNKY jūsų patogumui siūlo tris skirtingus akinių tipus. Tai:

 • įprasti,
 • individualizuoti,
 • progresiniai akiniai.

Pirmoji rūšis tinka net 80 % visų atvykstančių klientų. Įprasti akiniai skirti tiems, kurie mato blogai tik vienu iš paminėtų atvejų – iš toli arba iš arti. Individualizuoti aksesuarai patenkina tų žmonių lūkesčius, kurių poreikiai susiję su dideliais stiprumais, cilindrais, netipiniais atvejais arba kai reikalingos specifinės lęšių dangos. Paskutinysis tipas skirtas matantiems ir iš toli, ir iš arti. Dažniausiai jis reikalingas sulaukus maždaug 45 metų.

Paketai individualiems poreikiams

Kiekviename plane įtrauktos skirtingos akinių savybės, kurių galite tikėtis užsisakę savo akinius. Taigi kaina priklauso nuo šių savybių paketo – kuo jų daugiau, tuo atitinkamai daugiau kainuoja ir akiniai. Tarp šių savybių yra braižymąsi mažinanti, antirefleksinė, oleofobinė danga, UV apsauga ir kitos dangos.

Svarbu paminėti, jog kiekvienas planas skiriasi priklausomai nuo pasirenkamų rėmelių. Kainų lentelės apačioje jūsų laukia ekonomiškesni variantai ir atitinkamai mažesnės akinių kainos. Juose puikuojasi ZYNKY EYEWEAR, HEYELANDER rėmeliai. Toliau akinių rėmelių kainos kyla – tai HEAD, NOREN, MORE&MORE, ZANZARA, CAT, COSMOPOLITAN ir BOTANIQ.

Norintiems pasipuošti žinomais prekės ženklais – aukščiausią vietą kainų lentelėje užima RAY-BAN, VOGUE, ETE LUNETTES.

Už akinius galite atsiskaityti ir dalimis

Už akinius galite atsiskaitykite ir be pabrangimo per vieną mėnesį ar tris. Taip pat ir lizingu per 12 mėnesių.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją