Pavasarį ateina metas, kai visi trokšta pasipuikuoti naujais, specialiai pavasariui sukauptais, apdarais ir aksesuarais. O kaip yra sunku išsirinkti, kai jų ne vienas ir ne du… Pripažinkime, net ir patys tvarkingiausi kartais užsimiršta ir namuose, po savo eksperimentų palieka krūvas daiktų besistengdami sukurti topinį drabužių ir aksesuarų derinį. Kaip gi į saulės kupiną dangų žiūrėsi ant nosies nepasibalnojęs akinių nuo saulės? Tai ir tenka raustis, ieškoti, kurgi tie gražuoliai, specialiai pavasariui pirkti… Kas ieško, tas randa, tiesa? Ne visada, mielieji. Tam, kad sutaupytumėme jūsų laiko, siūlome keletą akinių laikymo idėjų  namams. Tvarkinga, švaru, o ir atrodo kaip namų interjero detalė.

  • Jeigu namie radote atliekamos medienos, neskubėkite jos nešti į šiukšlių konteinerį. Susiraskite dažų, nudažykite, pritvirtinkite šiek tiek kabliukų ir voila, turite vietą akiniams kabinti!

  • Trokštate kažko originalesnio? Pasirodo, drabužių pakabos gali būti skirtos ne tik drabužiams, tačiau ir akiniams kabinti.

  • Jeigu jus labiau žavi kaimiško stiliaus detalės, galite panaudoti seną medinį rėmą. Apvyniokite jį viela, ar įvairiomis medžiagų juostelėmis ir sukabinkite akinius. Šauniausia tai, jog rėmą galima pakabinti ant sienos arba pastatyti ant stalo.

  • Lygiai tą patį galite padaryti ir ne tik su viela, bet ir su siūlais. Turėsite dar spalvingesnę ir žaismingesnę vietelę akiniams laikyti!

  • Geidžiantiems minimalistinio stiliaus, siūlome labai paprastą alternatyvą. Prie medžio šakos iš abiejų pusių pririškite virvutes ir dar kelias virveles pritvirtinkite šakos viduryje, padarydami iš virvelių kilputes. Galiausiai, sukabinkite akinius. Gražu ir paprasta.

Dabar nei vienas neturės teisės skųstis ir dejuoti, dėl visiškos netvarkos savo akinių spintelėje ar kitoje laikymo vietoje. Tiek idėjų – nuodėmė nepasinaudoti bent jau viena iš jų! Puoškite ir puoškitės patys.