Mįslė: kas paverčia vestuvių dieną amžina ir nesibaigiančia? Fotografas! Jis – bene svarbiausias šios šventės „dalyvis“. Kokybiškos ir gražios fotografijos perteikia didžiąją dalį vestuvių puotos grožio, todėl kiekviena nuotaka vestuvinėse fotografijose nori atrodyti graži ir elegantiška. O ką daryti, kai fotografuojantis į akis spigina saulės spinduliai ir nuotakos veidas nuotraukose primena ne elegantišką moterį, o susiraukusią senučiukę? Čia į pagalbą ateina akiniai nuo saulės!

Pastaruoju metu, per savo šventę šiuo aksesuaru dauguma nuotakų puoštis nevengia. Todėl jeigu atsitiko taip, kad vis dar manai, jog akiniams nuo saulės ant nuotakos nosies ne vieta, siūlome paganyti akis į šias gražias ir stilingas jaunąsias, kurioms akiniai ne tik netrukdo, bet jas ir puošia!

Retro stilius niekada neįšeina iš mados. Tokius akinius rinktis yra gana saugu, kadangi retro stilistikos akiniai dera beveik prie visų nuotakos įvaizdžių. ↑↓

Aviatoriaus stiliaus akiniai – dar vienas saugus variantas vestuvių dienos įvaizdžio papildymui. Klasikinių formų rėmelis puikiai derės prie tokio paties stiliaus vestuvinės suknelės. ↓

Toms, kurios nori dar labiau išsiskirti šventės metu, galima rinktis įmantresnių formų, spalvų ar siluetų akinius. ↑↓

Akiniai nuo saulės – puiki stiliaus detalė vestuvių fotografijoms! Jie ne tik gražiai ir stilingai atrodys, tačiau ir apsaugos akis nuo saulės spindulių. Mielosios, būkite laimingos ir spindėkite džiaugsmu per didžiąją savo gyvenimo šventę, tačiau nepamirškite, kad tai – Jūsų puota, todėl rinkitės viską, kas tinka ir yra patogu Jums, o ne tai, kas yra madinga.