Vieniems akiniai – tik korekcijos priemonė. Kitiems – neatsiejama stiliaus detalė. Tretiems – asmenybę ir išskirtinumą pabrėžianti įvaizdžio dalis. Štai mokslininkai sutartinai teigia, kad akiniai padeda sukurti profesionalumo, patikimumo ir inteligentiškumo įspūdį, todėl karjeros aukštumų tam tikrose srityse siekiantys asmenys, neturėtų pamiršti savo garderobo papildyti ir šiuo stilingu aksesuaru. Na, o kokie akinių rėmeliai populiariausi tarp pasaulyje garsių žmonių, kuriančių savo išskirtinį stilių?

Nemarioji klasika – „rimtuolių“ pasirinkimas

Daugelis žinomų aktorių ir scenos žvaigždžių teikia pirmenybę neiššaukiantiems, klasikinio stiliaus, juodiems ar tamsiai rudiems, šiek tiek masyvesniems, plastikiniams, pilno rėmo akiniams. Neretai tokio tipo akiniai vadinami „moksliukiškais“. Tai ypač praktiškas pasirinkimas, mat tokio dizaino akinius galima drąsiai derinti prie įvairaus stiliaus garderobo. Jie puikiai papildo tiek kasdienį, tiek oficialų įvaizdį.

Šiuos akinių rėmelius renkasi tokios garsenybės kaip Jennifer Aniston, David Beckham, Ryan Gossling, Justin Timberlake.

Akinių rėmeliai - J. Aniston, D. Beckham, R. Gossling ir J. Timberlaike
Akinių rėmeliai, kuriuos renkasi J. Aniston, D. Beckham, R. Gossling ir J. Timberlake

Plastikas vs. metalas – rafinuotumui sukurti

Šiuo metu ypač stilingi rėmeliai, kurių dizaine derinamos plastiko ir metalo konstrukcijos. Tai ypač elegantiškas akcentas, papuošiantis tiek suknelę, tiek kostiumėlį. Tai kuo puikiausiai demonstruoja charizmatiškosios dainininkė Katy Perry ir aktorė Eva Longoria.

Akinių rėmeliai - K. Perry ir E. Longoria
Akinių rėmeliai, kuriuos renkasi K. Perry ir E. Longoria

Haripoteriškai“ jaunatviški

Užmetus akį, kuo gyvena ir kvėpuoja auksinis jaunimas, pro akis neprasprūsta dailioji žymiojo Kardashian klano atstovė Kendall Jenner. Modeliu dirbanti žavi mergina nevengia pasipuošti masyviais, šiek tiek Hario Poterio įvaizdį primenančiais, metalinio rėmo akiniais. Tai suteikia jos stiliui šiek tiek jaunatviško atsainumo.

Akinių rėmeliai - K. Jenner
Akinių rėmeliai, kuriuos renkasi K. Jenner

Kuo „mandriau“, tuo geriau

Kam jau kam, bet skandalingoms personoms fantazijos netrūksta. Savo išskirtine asmenybe ir iššaukiančiu stiliumi garsėjanti dainininkė Lady Gaga niekada nevengė netikėtų įvaizdžio sprendimų. Ji dievina puoštis akiniais, be abejo, ekstravagantiškais ir tiesiog prikaustančiais aplinkinių dėmesio. Šis aksesuaras neretai tampa neatsiejama keistokos, tačiau išties originalios jos aprangos dalimi.

Akinių rėmeliai - Lady Gaga
Akinių rėmeliai, kuriuos renkasi Lady Gaga

Spalvos, spalvos, spalvos arba…jokios spalvos

Ne viena įžymybė drąsiai renkasi ryškesnį ar mažiau standartinį akinių dizainą – taip išlikti nepastebėtam lieka mažai šansų. Žaismingai atrodyti nevengia aktorė Emmy Rossum ir modelis, garsios Calvin Harris dainos „How Deep Is Your Love“ klipo žvaigždė Gigi Hadid.

Įdomų įvaizdžio sprendimą priėmė ir aktorė Alice Eve, pasirinkusi prie šviesių plaukų tobulai derančius bespalvius akinių rėmelius.

Akinių rėmeliai - E. Rossum, G. Hadid ir A. Eve
Akinių rėmeliai, kuriuos renkasi E. Rossum, G. Hadid ir A. Eve

Štai keletas įžymiųjų stiliaus perliukų, kuriuos galite drąsiai mėginti pritaikyti kurdami savo stilių!