PANTONE spalvų institutas kasmet paskelbia kiekvieno sezono stilingiausias spalvas, kuriomis kviečiama papildyti savo naujai formuojamą garderobą. 2016-ųjų rudeniui jau taip pat pristatyti populiauriausi atspalviai, kuriais verta praturtinti savo drabužių ir avalynės spintą, manikiūro rinkinį bei aksesuarų lentyną. Tad kokios spalvos akinių rėmeliai „ant bangos“ šį rudenį?

Pantone spalvų paletė 2016 rudeniui

Mėlyna (Riverside)

Mėlyni akiniaiMarinistiniame stiliuje vasarą dominavusi mėlyna mūsų spintose nusprendė pasilikti ir rudeniui. Mó Eyewear akinių rėmelių kolekcijoje jai taip pat atsirado vietos.

Žydra (Airy Blue)

Žydri akiniaiDangaus žydrynę saulėtą dieną primenantis Airy Blue tonas – tikra atgaiva rudeniškai sodriais tonais persmelktame įvaizdyje. Tai žino ir ZYNKY, papildžiusi šia spalva savo akinių rėmelių kojeles.

Raudona (Aurora Red)

Raudoni akiniaiRaudona – klasikos dvelksmas. Sodrus jos atspalvis kviečia būti ryškiems, nors už lango po truputį įsivyrauja pilkuma. ZYNKY Urban Mode – tobulas variantas dėmesį atkreipiančiam įvaizdžiui.

Geltona (Spicy Mustard)

Geltoni akiniaiAštrių garstyčių“ geltona – ne toks ryškus šios spalvos atspalvis kaip vasarą, tačiau ne ką mažiau traukiantis akį. Argi ne subtiliai ši spalva papildo Converse rėmelių dizainą?

Ruda (Potter’s Clay)

Rudi akiniaiŽemės spalvos – tai, be ko neapsieina nei vienas šaltasis sezonas. Šis šiltas rudos atspalvis H. Maheo rėmeliuose atrodo pritrenkiančiai stilingai.

Violetinė (Bodacious)

Violetiniai akiniaiŠalin rožinę, į aikštę žengia violetinis tonas. Violetiniai O’NEILL akinių rėmeliai neabejotinai taps ryškiausiu šio rudens garderobo akcentu.

Gal juoda ir nemirtinga, tačiau šios spalvos prikels ir gyvybės įpūs bet kokiam rudeniškam įvaizdžiui. Nebijokime žaisti ir išlikti ryškūs. Kad ir šiek tiek prislopintai.