Tinkamai parinkti akinių rėmeliai – visagaliai. Jais galima pabrėžti veido formą, paslėpti tam tikrus trūkumus, sukurti išraiškingesnį žvilgsnį, suformuoti oficialų arba laisvą stilių, suteikti asmenybei tam tikrų pageidaujamų savybių. Tad jei taip nutiko, kad tenka rinktis šią korekcijos priemonę, svarbu, nenumoti ranka ir pasinaudoti jos teikiamais privalumais. Tad kaip pasirinkti akinių rėmelius, atsižvelgiant į savo akių spalvą.

Akinių rėmeliai mėlynakiams

Turintys mėlynas akis turėtų likti arčiau savo spalvos tonų. Jiems puikiai tiks mėlynų ir pilkų atspalvių akiniai. Norėdami atrodyti ryškiau, šviesiaakiai gali pabandyti suteikti įvaizdžiui kontrasto, pasirinkdami rudos, vėžlio kiauto ar rudos ir aukso spalvos derinio akinius. 

Akinių rėmeliai mėlynakiams
Akiniai mėlynakiams

Akinių rėmeliai žaliaakiams

Žaliomis akimis apdovanotiems žmonėms (jų, beje, pasaulyje vos 2 %) verta dėvėti žemės spalvų akinius. Jiems tiks rudi ir aukso spalvos tonai. Rausvos atspalviai, tokie kaip opalas ar purpurinė, skoningai kontrastuos su žalia akių spalva.

Akinių rėmeliai žaliaakiams
Akiniai žaliaakiams

Akinių rėmeliai šviesiai rudoms akims

Turintys lazdyno riešutų rudumo akis nuostabiai atrodys su tamsiai žaliais ir pilkais akiniais. Gintarinės spalvos akiniai ypač pabrėš aukso žybsnį, būdingą šviesiai rudoms akims.

Akinių rėmeliai šviesiai rudoms akims
Akiniai šviesiai rudoms akims

Akinių rėmeliai tamsiai rudoms akims

Tamsiai rudų akių savininkai gali puoštis šiltų tonų akiniais. Dailiai atrodys tiek įvairūs rudi tonai, tiek alyvuogių žalia, padėsianti sukurti stilingą kontrastą.

Akinių rėmeliai tamsiai rudoms akims
Akiniai tamsiai rudoms akims

 

Akiniai – neabejotinai vienas svarbiausių aksesuarų, tad stilingas jų pasirinkimas gali padėti papildyti ar sukurti norimą įvaizdį. Eksperimentuokite drąsiai!