Šiais laikais kiekvienas iš mūsų stengiamės pabrėžti savo individualumą ir savitumą įvairiomis drabužių detalėmis ar pačiais drabužiais. Akiniai – tai aksesuaras, pagyvinantis mūsų garderobą ar kasdieninius rūbų derinius. Kartais jie tampa neatsiejama ne tik stiliaus, tačiau ir asmenybės dalimi. Dalinamės pačiais ikoniškiausiais kino filmų akiniais bei akiniais nuo saulės, o tu jau pabandyk atspėti, kam jie priklauso:

Užuomina: šie akiniai priklausė filmo herojui. Vienas geresnių fantastinių filmų, kuriame vaidino Keanu Reeves. Tai filmo Matrica herojaus Neo akiniai nuo saulės.

Užuomina: Dar vienos filmo herojės akiniai. Ją vaidinusi aktorė yra ir modelis. Tai šeštojo dešimtmečio filmas. Šie akiniai – filmo Pusryčiai pas Tifani herojės įvaizdžio detalė.

Užuomina: Akiniai – iš žinomo kino filmo, kuriame vaidino aktorius John Goodman. Tai filmo Didysis Lebovskis herojaus Valterio Sobčiako akiniai.

Užuomina: Tai knygos herojaus akiniai. Pagal šią knygų seriją yra pastatytos 8 kino filmų dalys. Tai yra filmų apie Harį Poterį herojaus Hario akiniai.

Užuomina: Filmo herojaus akiniai. Tai filmas, subūręs gausybę žinomų kino žvaigždžių, tokių kaip Hugh Jackman‘as, Halle Berry, Patrick Stewart, Ian McKellen. Šiuos akinius galite išvysti filme Iksmenai 2 – tai herojaus Ciklopo akiniai.

Akiniai turi didelę reikšmę mūsų aprangos stiliui. Jie pagyvina garderobą, o kartais gali tapti ir asmenybės dalimi. Tai ypatingai galima pastebėti filmuose ir knygose, kuomet herojaus nešiojami akiniai daro jį išskirtinį, atspindi vienokią ar kitokią charakterio savybę. Nešiok akinius ir tu! Atrodysi stilingai ir išskirtinai.