Tinkamai pasidažyti, išryškinant gražiausius savo veido bruožus jau savaime yra iššūkis, tačiau, viskas tampa dar sudėtingiau, jei nešiojate akinius.

Turime jums kelis patarimus, kaip koreguoti makiažą tokiu atveju.

Nedėvėkite per daug makiažo pagrindo

Nešiojančios akinius žino – vienas labiausiai erzinančių dalykų yra įspaudimai, įbrėžimai ant nosies tiltelio, kuriuos palieka akiniai. Tam, kad šie įbrėžimai nebūtų tokie ryškūs, stenkitės tose vietose netepti pernelyg daug makiažo pagrindo. Vietose, kur reikia daugiau padengimo, naudokite maskuoklį.

Apgalvokite antakių formą ir kaip stipriai juos ryškinate

Antakius formuokite atsižvelgdamos į tai, kokius rėmelius nešiojate. Jei rėmeliai ploni, subtilūs, stenkitės antakius laikyti tvarkingus, nes jie bus labiau pastebimi. Prie tokių rėmelių tinka storesni ir ryškesni antakiai. Jei nešiojate plačius ir ryškius rėmelius, antakiai dažnai keliauja į antrą planą ir yra mažiau pastebimi. Nešiojant ryškius akinių rėmelius geriau atrodys plonesni, mažiau dažyti antakiai.

Stori rėmeliai ir antakiai

Akių pieštukas ir šešėliai – svarbu.

Paryškinti akis dažniausiai naudojame akių pieštuką ir šešėlius, tai nesikeičia ir nešiojant akinius, tiesiog makiažą verta priderinti prie akinių lęšių formos, išgaubtumo.

Jei akinių stiklai sukuria iliuziją, jog jūsų akys didesnės nei yra iš tiesų, tamsus akių pieštukas ir dūminis makiažas gali padėti tai išspręsti, nes tamsios spalvos optiškai mažina.

Jei situacija priešinga ir stiklai sukuria mažesnių akių iliuziją, verčiau naudokite neutralių, šviesių spalvų pieštuką palei apatinį voką. Akių šešėliai taip pat turėtų būti šviesūs, neryškūs – puikiai tinka blyški ruda ar šampano atspalviai.

Dar vienas būdas kaip priderinti akinius ir makiažą yra derinti pieštuko liniją prie rėmelių. Pavyzdžiui, jei jūsų rėmeliai itin stori, pieštuko linija taip pat turėtų būti ryški, stora. Tas pats galioja ir priešingam variantui.

Pieštuko linijos storio ir rėmelių derinimas

Blakstienų rietimas – ne tik gražu, bet ir patogu

Nešiojant akinius patariama riesti blakstienas. Riestos blakstienos niekuo nenusileidžia ilgoms, bet padeda išvengti blakstienų rėmimosi į stiklus. Jei jūsų blakstienos vis vien remiasi į lęšius, verta naudoti vandeniui atsparų tušą, tuomet stiklai tepsis mažiau.

Maskuoklis, nešiojančios plačius rėmelius, būtinybė

Akiniai sukuria papildomus šešėlius po akimis, kurie gali atrodyti kaip tamsūs paakiai. Dar blogiau, jei akiniai optiškai didina akis, tuomet labiau matosi esami netobulumai. Ką tokiu atveju daryti? Geriausiai tokią problemą padėtų spręsti šviesą atspindintis maskuoklis, šiek tiek šviesesnės nei oda pudra, kuri suteiktų spindėjimo efektą ir fiksuojantis purškiklis.

Šios priemonės padės sumažinti atsiradusių šešėlių ryškumą ir padės makiažui išlikti ilgiau.

Pabaigai

Jei tinkamai pasirinksite akinius bei priderinsite makiažą, akiniai ne tik išryškins gražiausius jūsų veido bruožus, jie sukurs ir naują stiliaus elementą, kuris tik papildys jūsų kasdienę išvaizdą unikalumu. Užsukite į Zynky, jei ieškote akinių, nesvarbu ar juos nešiosite pirmą kartą, ar tiesiog reikia atsinaujinti. Mūsų specialistai patikrins jūsų akis ir paskirs akinių receptą, o atsiimti juos galėsite čia pat optikoje. Akinių gamyba trunka nuo 30 minučių iki kelių dienų. Be kita ko, mūsų optikoje rasite įvairovę rėmelių, kuriuos priderinsite prie bet kokio stiliaus.