ZYNKY optika – stilingi akiniai tau >>

Nėra tokio aksesuaro, kuris sugebėtų geriau atnaujinti įvaizdį, nei akiniai. Nuo plonų metalinių rėmelių iki netradicinių formų su auksinėmis detalėmis, mes padėsime tau atrasti naują madingą šių metų pavasario įvaizdžio akcentą.

Bendra tendencija tiek madoje, tiek gyvenime šiais metais – rūpinimasis savimi ir gera savijauta. Tu nori ne tik atrodyti, bet ir matyti gerai. Todėl akiniai nebėra vien forma ar stilius, svarbus ir tai, kad turėtum akinius, kuriuos nešiodamas jautiesi patogiai. Veido formai tinkantis rėmelis ir regėjimui tinkami akinių stiklai užtikrins maksimalų komfortą ir gerą savijautą.

Tendencijos

Kokie rėmeliai šiais metais dominuoja? Atsipliepiant į ką tik aptartą patogumo tendenciją, akinių rėmeliai tampa vis lengvesni. Gaminami iš plonų metalų ar kitų lengvų medžiagų. Renkantis akinių lęšius, nekintanti tendencija – nuo elektroninių prietaisų šviesos apsaugantys stiklai. Elektroniniai prietaisai gali labai varginti mūsų akis, sukelti galvos skausmus ar net regos pablogėjimą. Žinant tokių prietaisų naudojimo mastą, specialūs akiniai tiesiog privalomi.

Itin madinga akinių forma šiais metais – aviatoriaus. Nors aviatoriaus akiniai madingi jau mažiausiai porą metų, tačiau dabar jie įgaus inovatyvumo ir unikalių formų: apvalūs, plono metalo, aštresnių kampų. Mes dažnai pamirštame, kokie universalūs gali būti aviatoriaus akiniai. Gali atrodyti, kad atsigręžiame į mūsų tėvų laikus ir bandome atkartoti jų madą, tačiau ši mada nekopijuojama, o pritaikoma šių dienų žmogui.

Spalvos

Akinių pasaulyje vis dar karaliauja medaus ir karamelės tonų akinių rėmeliai, kurie išliks madingi tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų. Netikėta naujiena – tarp populiarių spalvų atsiradusi violetinė. Taip nutiko neatsitiktinai, violetinė išrinkta Pantone 2018 metų spalva. Ši galbūt nekiekvienam, tačiau neabejotinai suteiks jaunatviškumo tokią spalvą pasirinkusiam.

Akiniai nuo saulės

Apvalūs akinių stiklai vis dar ant bangos. Dar prieš metus juos nešiojo tik išsiskirti norintys žmonės, tačiau šiais metais ši mada „pagaus“ visus. Nuo šiol tai nepakeičiamas atributas jūsų akinių nuo saulės kolekcijoje.

Šiais metais daug apie akinių tendencijas skaityti nereikės. Užteks pasikliauti savo intuicija ir patogumu, rinktis lengvumą, komfortą bei tą estetinį sprendimą, kuris labiausiai tinka prie tavo gyvenimo būdo.

ZYNKY optika – stilingi akiniai 2018-iems metams!