Akiniai nuo saulės – puiki įvaizdžio detalė, pagyvinanti visą drabužių derinį. Naujas rudens sezonas mus įpareigoja atrodyti grakščiau ir stilingiau, todėl nauji akiniai nuo saulės gali tapti puikiu stiliaus akcentu. Pristatome šių metų rudens sezono „vinis“.

Katės akys

Ne veltui vadinami klasika, puikiai tinkantys ilgesnių, ovalesnių veidų savininkams, šie akiniai visuomet madingi. Tokio tipo akiniai geriausiai derės su klasikine, moteriškumą pabrėžiančia apranga.

Apvalūs

Turintiems griežtas, kampuotas veido formas – platų žandikaulį – patariama rinktis akinius apvaliais stiklais. Tokie akiniai padės sušvelninti veido bruožus.

Dideli kvadratiniai

Geriausiai tinkantys apvaliam arba ovaliam veidui. Nešiojant tokius akinius veidas atrodys proporcingai, kadangi patys akiniai yra gana griežtų formų.

Naujas sezonas įneša į mūsų garderobą naujų spalvų ir formų. Akiniai – puiki įvaizdį papildanti detalė, kuri leis šį rudenį atrodyti stilingai ir išskirtinai. Madingiausios šio sezono akinių formos: katės akys, apvalūs ir per dideli kvadratiniai akiniai. O rinkdamasis akinius pagal savo veido formą ne tik neprašausi, bet ir išryškinsi ar sušvelninsi veido bruožus.