Sekate naujausias mados tendencijas? Tuomet jums tikriausiai bus įdomu susipažinti su madingiausiais 2020-ųjų akiniais nuo saulės. Jie – išties žavingi! Taigi, nieko nelaukite ir sužinokite, kokie rėmeliai dominuos šį pavasarį ir vasarą. Keletas naudingų patarimų padės nepasiklysti klaidžiose mados džiunglėse ir išlikti stilingiems.

Dideli apvalūs

Turite griežtus veido bruožus? Tuomet dideli apvalūs akinių rėmeliai – tai, ką verta išbandyti. Šiais metais jie itin madingi. Tokios formos priemonės sušvelnina stačiakampį ar kvadratinį veidą, todėl jis atrodo proporcingiau. Mėgstantiems neutralesnį įvaizdį rekomenduojama rinktis subtilaus dizaino akinius. Jei ieškote drąsių stiliaus detalių, verta išbandyti originalaus dizaino rėmelius su nestandartinių formų elementais, pavyzdžiui, viršutinėje akinių dalyje esančia metaline nosies atramėle.

Aviatoriaus tipo

Šių metų pavasarį ir vasarą madingi ir aviatoriaus tipo akiniai nuo saulės. Tai nesenstantis pasirinkimas, tinkantis tiek moterims, tiek vyrams. Tiesa, šiuo sezonu patariama išbandyti skirtingas jų variacijas: itin didelius, suapvalintus, ar neįprastai aštriais kampais. Itin patraukliai atrodančios metalinės kojelės suteikia įvaizdžiui dar daugiau žavesio ir unikalumo. Aviatoriaus tipo akiniai yra pakankamai universalūs ir tinka įvairių formų veidams.

Dideli kvadratiniai

Tokie rėmeliai tinka toli gražu ne visiems. Itin svarbu įvertinti individualius bruožus ir pasimatuoti akinius. Nors įprasta manyti, kad griežtų formų priemonės netinka stačiakampiam ar kvadratiniam veidui, išimčių tikrai pasitaiko. Tinkamai priderinus tokius rėmelius pasiekiamas dėmesį prikaustantis efektas. Šiuo sezonu itin populiarūs spalvoti, pavyzdžiui, mėlyni, žali ar margi lęšiai ir rėmeliai.

Ištempti ovalūs

90-ųjų įkvėpti ištempto ovalo formos akiniai nuo saulės išlieka populiarūs ir 2020-aisiais. Dar daugiau vintažinio žavesio jiems suteikia švelnus purpurinis atspalvis. Originalios spalvos lęšiai padeda sukurti individualų įvaizdį. Tokios formos rėmeliai puikiai tinka pailgam ovaliam veidui.

Su išryškintu viršutiniu lanku

Jei apvalūs ar kvadratiniai akiniai jūsų nesužavėjo, rekomenduojama išbandyti aptakios formos rėmelius su išryškintu viršutiniu lanku. Jie atrodo labai neįprastai, todėl tikrai patrauksite aplinkinių dėmesį. Išskirtinė detalė, t. y. viršutinis lankelis, gali būti tiek metalinis, tiek plastikinis ar netgi odinis. Bene universaliausias variantas – juodi akiniai nuo saulės. Tačiau net ir jie gali būti papildyti spalvotais akcentais.

Neįprastų geometrinių formų

Na ir dar viena 2020-ųjų tendencija – neįprastų geometrinių formų rėmeliai. Pasirinkimas išties platus: daugiakampiai, su tarsi išpjautomis detalėmis, keturkampiai, siaurėjantys į šonus arba atvirkščiai, ovalūs apversti ir t. t. Tokių aksesuarų išvaizda – labai konceptuali. Taigi, jei svajojate apie kažką stulbinančio – kodėl gi neišbandžius būtent tokių akinių nuo saulės?

Sukurkite savitą stilių madingiausiais akinių rėmeliais. Platų jų pasirinkimą rasite „Zynky“ optikose. Užsukite ir išsirinkite sau labiausiai tinkančią ir patinkančią įvaizdžio detalę. Laukiame jūsų!