Jeigu dabar mintimis nusikeltume į karščiu alsuojančią Ispaniją, čia pat mus apakintų skaisti šio krašto saulė, ausyse aidėtų miestų šurmulys ir aistringo temperamento žmonių kalbos, uoslę maloniai kutentų kepamų tortilijų kvapas… Būtent ryškumu, įdomiomis formomis, charakteriu bei netikėtumo prieskoniu pasižymi ir ispaniški akinių rėmeliai .

Nauja kolekcija – kas du mėnesius!

mo moveAkinių gamintojo  produktai – puikus įrodymas, kaip šių dienų mados tendencijas greitai paversti akinių rėmeliais. Ispanijoje lyderiaujantis prekės ženklas savo gerbėjų neverčia ilgai laukti – naujo dizaino akinių rėmelius jis pristato net kas 8 savaites. Jeigu šiuo metu priskaičiuojama net per 1000 skirtingų akinių rėmelių, esančių asortimente, apie atvejus „neradau sau tinkamų akinių“ galima tiesiog pamiršti.

mo moveĮvairių formų, spalvų ir stilių akinių rėmelius bei akinius nuo saulės už patrauklią kainą siūlantis dinamiškasis  išties geba patenkinti net įnoringiausius poreikius. Savo šalyje bene populiariausias prekės ženklas akinių rinkoje sugebėjo pelnyti pasitikėjimą bei simpatijas ir tarptautiniu lygmeniu.

 žmonės – ryškios asmenybės

mo akiniaiVartotojams siūlydamas aukštos kokybės ir originalaus dizaino akinių rėmelius, sugebėjo suburti įvairios lyties ir amžiaus akinių nešiotojus. Išskirtinumu ir universalumu pasižymintys akinių rėmeliai patrauklūs daugeliui dėl galimybės atrodyti ryškiai ir unikaliai.

Ir tai visai nereiškia, kad rėmeliai turi iš toli šviesti savo raudona ar mėlyna spalva. Nes , net ir pasitelkdamas juodą spalvą, per formas ir subtilias detales moka sukurti patraukliai atrodančius produktus, kuriuos tiesiog norisi turėti.

mo geekŠiuolaikinio gyvenimo būdo dvasia alsuojantis prekės ženklas jau įrodė – nebūtina aukoti stiliaus vardan kokybės ir patogumo. Viskas gali būti suderinama! Tereikia pritaikyti formulę:

gerą kokybę už gerą kainą garantuojanti technologija + platus medžiagų pasirinkimas + stilių ir spalvų įvairovė.

Nuo super plonų iki ypač storų, nuo raudonų iki mėlynų, nuo apvalių iki katės akių formos rėmelių –  akinių rėmeliai ne tik leidžia išsiskirti iš minios, tačiau kartu suteikia galimybę šiuo kasdien nešiojamu aksesuaru pabrėžti savo asmenybę arba suteikti kuriamam įvaizdžiui naujo kvėpavimo.