Vis dažniau pro debesis išlendanti saulutė džiugina mus ir kviečia aktyviau dairytis ir ieškoti naujų, madingų akinių nuo saulės. Tam, jog nepasiklystumėte akinių „jūroje“, pristatome Jums ryškiausias ir stilingiausias akinių nuo saulės pavasario/vasaros tendencijas.
1. „Per dideli“. 
Jei buvote neabejingi šiek tiek per dideliems akiniams praėjusį sezoną, skubame nuraminti – šie akiniai išliks tokie pat madingi ir šį sezoną. Nėra svarbu, kokios formos akinius nuo saulės pasirinksite, svarbiausia – dydis.
 2. Permatomo stiklo plastikiniai akiniai.
Šio tipo akiniai atrodo taip, tarsi tos pačios spalvos stiklai būtų įlydyti į rėmus arba akiniai tiesiog išlieti vientisoje formoje. Juos užsidėjęs, tikrai neliksi nepastebėtas. Patartina rinktis katės akies ar futuristinio stiliaus formas.
3. Žaisminga geometrija.
Daugelis dizainerių šių metų madų pristatymuose rinkosi įvairių geometrinių formų akinius, o dabar šio tipo akiniai nuo garsiausių mados namų podiumų nužengs ir į gatves. Jie ne tik pagyvins kasdienę aprangą, bet ir suteiks žaismingumo, vėjavaikiškumo.
4. Aviatoriaus stiliaus akiniai.
Aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės karaliauja madų viršūnėse jau ne pirmus metus ir nė neketina niekur trauktis. Galite rinktis tiek ir veidrodinius ar tamsintus, tiek ir visiškai permatomus šių akinių stiklus.
5. Drugelio forma.
Ekstravagantiškas, retro stiliaus drugelio formos akinių modelis šį sezoną atrodys ne tik linksmai, bet ir beprotiškai stilingai. Jei nebijote eksperimentuoti rinkitės šio tipo ryškių spalvų rėmelius.

6. Plokščias akinių rėmelių viršus.
Pagrindinis jų akcentas visiškai tiesus akinių rėmelių viršus. O šį sezoną būsite nepakartojamai madingi, jei savo garderobe atrasite vietos padidinto dydžio akiniams su plokščiu rėmeliu.

7. Katės formos akiniai. 
Garantuojame. Šie akiniai niekada neišeis iš mados. O tai patvirtina šio sezono mados namų kolekcijų pristatymai. Katės akių forma suteikia ne tik išraiškingumo ar pabrėžia gražiausius moterų bruožus, bet ir suteikia ekstravagancijos pojūtį. Nebijokite eksperimentuoti ir rinktis tiek  kontrastingas formas, tiek ir berėmes ar dvigubo rėmo konstrukcijas.

8. Mėlyni stiklai.
Mėgstate eksperimentuoti ir nebijote išsiskirti ar išbandyti naujovių? Tuomet šį pavasarį rinkitės mėlyno atspalvio akinius nuo saulės. Ši spalva tiesiog spinduliuote spinduliuoja prabangą bei rafinuotumą.

9. Akmenukų bei blizgučių dekoras.
Nesvarbu mažais ar dideliais, tačiau svarbiausia blizgiais ir kuo ryškesniais blizgučiais bei prabangiais akmenukais puoštus akinius vertėtų rinktis šį sezoną tiems, kurie nenori atsilikti nuo naujausių tendencijų.

10. Ryškūs akcentai.
Naujovių mėgėjai šį sezoną turėtų įsigyti akinius su ryškiais akcentais t.y. akinius, kurie tiesiog traukte traukia visų žvilgsnius. Tai gali būti: ryškių formų, spalvų, papuošti netikėčiausiomis medžiagomis, akmenukais ar kitais akcentais akiniai.

Šį sezoną nebijokite eksperimentuoti. Rinkitės drąsių formų bei ryškių spalvų akinius ir pasitikite šiltąjį laikotarpį atrodydami nepriekaištingai!