O’NEILL atsirado ten kur vandenynas, banglentės ir įkaitęs smėlis. Tai amerikietiškas prekės ženklas, kuriam nestinga nuotykių troškimo, azarto išbandyti kažką naujo, aktyviai veikti, patirti. Čia ir dabar imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda. Veržlus, sportiškas, jaunatviškas – toks yra O’NEILL.

Kas, kaip, kada?

O’NEILL – prekės ženklas, atsiradęs praėjusio amžiaus viduryje ir skaičiuojantis daugiau nei 60 metų sėkmingos veiklos. Viskas prasidėjo nuo to, kai didelės meilės banglentėms įkvėptas Jackas O’Neillas 1950 m. sukūrė pirmąjį pasaulyje plaukiojimui skirtą (naro) kostiumą. Po dviejų metų garažą Šiaurės Kalifornijoje pavertęs banglenčių sportui skirtų drabužių ir aksesuarų parduotuvėle šis jaunas vaikinukas turbūt ir pats nesitikėjo, kad kažkada jo verslas taps puikiai atpažįstamas tarptautiniu mastu, o jo pavardė bus linksniuojama ne tik kaip prekės ženklas, bet ir įgaus gyvenimo būdo išraišką.

Savo žinion pajungęs ir žiemos sportui reikalingų drabužių, avalynės bei aksesuarų gamybą O’NEILL dabar skaičiuoja milijonus savo produkcijos gerbėjų visame pasaulyje.

Ką pristato?

O’NEILL prekės ženklas apjungia drabužius, avalynę ir aksesuarus, skirtus sportui ir laisvalaikiui. Jis išskiria pavasariui, vasarai ir žiemai skirtas kolekcijas. O’NEILL gaminiams prijaučia tiek plaukiojimo ir paplūdimio sporto entuziastai, tiek slidinėjimo bei snieglenčių sporto šalininikai, tiek sportiško laisvalaikio stiliaus mėgėjai.

Garsus gamintojas taip pat pristato aibę įvairių aksesuarų, papildančių kuriamą įvaizdį. Tai kuprinės, krepšiai, saulės akiniai, kepurės, skrybėlės, diržai, piniginės ar net rankšluosčiai.

O’NEILL žmonės – aktyvios asmenybės

Šį populiarų prekės ženklą renkasi dinamiškam gyvenimo būdui neabejingos asmenybės, mėgstančios aktyvų laisvalaikį, sportą ir patogumą. Kad ir kuo užsiimtų. Tai žmonės, ištroškę ekstremalių situacijų ir adrenalino dozės, nenustygstantys vietoje ir pasirengę nuotykiams. Vasarą – jūros bangose, žiemą – snieguotose kalnų viršūnėse.

O’NEILL turi ką pasiūlyti visiems: tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai prekės ženklas, kuris nuo galvos iki kojų aprengti ir paruošti aktyvioms pramogoms ar atostogoms gali kone visą šeimą.

O’NEILL gaminių kokybė įvertino ir noriai renkasi tokie žinomi žmonės kaip: Eva Longoria, Chris Hemsworth, Avril Lavigne, Zac Efron, Selena Gomez ir kt.

O'NEILL įžymybės

O’NEILL akiniai – laisvė spalvoms


O'NEILL saulės akiniaiAr vasara, ar žiema, bet saulės akiniai –
must-have atributas. O’NEILL siūlo įvairia forma (nuo apvalių ar kvadratinių rėmelių iki aviatoriaus tipo), spalva (nuo žalios iki raudonos) bei lęšių tipu (nuo paprastų iki veidrodinių) pasižyminčius akinius nuo saulės.

O'NEILL rėmeliaiŠalia jų – savo įvairove nenusileidžiantys akinių rėmeliai, akį traukiantys netikėtais dizaino sprendimais.

Tiek sportui, tiek laisvalaikiui skirti O’NEILL saulės akiniai ir rėmeliai nestokoja ryškių detalių ir spinduliuoja originalumu, tad susikurti savitą stilių gali kiekvienas.