Nemokamas akinių plovimas ultragarso vonelėje

Net jei kruopščiai rūpinatės savo akiniais – tinkamai plaunate ir valote rekomenduojamomis priemonėmis – jie su laiku pasidengia apnašų sluoksniu, kurį nuvalyti reikalinga speciali įranga.

Plovimas ultragarso vonelėje – nemokama, greita ir visiškai nekenksminga paslauga. Skystyje sklisdamos ultragarso bangos preciziškai išvalo pačius giliausius apnašų sluoksnius: užsidėję nuplautus akinius manysite, kad ką tik įsigijote naujus.
Jūsų akinius ultragarso vonelėje išvalysime nemokamai. Ir visiškai nesvarbu, ar akinius pirkote ZYNKY optikoje, ar kur kitur. Juk kur kas svarbiau, kad gražiai atrodytumėte . 🙂

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją