Smulkus akinių remontas nemokamai

Nesvarbu, ar akinius įsigijote ZYNKY salone, ar bet kurioje kitoje optikoje, smulkus jų remontas bus atliktas apsilankius bet kuriame mūsų padalinyje. Savaime suprantama, kad net ir mažiausias atsilaisvinęs varžtelis ar ne visai vietoje esanti akinių kojelė gali neigiamai paveikti kasdienio gyvenimo kokybę. Ir visai nesvarbu, kaip stipriai stengtumėtės į tai nekreipti dėmesio – kilęs susierzinimas trukdys mėgautis įprasta savo veikla. Todėl nedvejokite ir užsukite į ZYNKY!

Kas yra smulkus akinių remontas?

Jums tikriausiai kyla klausimas, kas gi yra tas smulkus remontas ir kada galite akinius nešti pataisymui. Taisome tokius defektus kaip:

 • Spaudžianti akinių kojelė.
 • Iškrypęs akinių rėmas.
 • Nepatogi nosies pagalvėlių padėtis.

Taigi, akinius į ZYNKY neškite tuomet, kai jaučiate, kad jums galvos šoną ar už ausies spaudžia kojelė. Arba jeigu jaučiate diskomfortą, kai užsidedate akinius ir matote iškrypusią, netiesią, į jūsų regėjimo lauką patenkančią kojelę. ZYNKY specialistas lengvai ir greitai ją palenks tinkama kryptimi. Toks greitas ir efektyvus akinių remontas taip pat gali pašalinti ir jūsų nosiai nepritaikytą pagalvėlių padėties problemą – nuo šiol nešiodami akinius jausite tik komfortą!

Nemokama akinių plovimo paslauga

Jeigu užsukote į ZYNKY smulkiam akinių remontui, nepraleiskite progos ir pasinaudokite kita nemokama paslauga – akinių plovimu ultragarso vonelėje. Šios bangos kruopščiai ir preciziškai išvalo storiausius ir sunkiausiai nuvalomus nešvarumų sluoksnius. Nuplovę akinius vonelėje ir juos užsidėję pamanysite, kad ką tik gavote visiškai naujus akinius. Ši paslauga, kaip ir smulkus remontas, taikoma tik ZYNKY optikose įsigytiems akiniams.

Regėjimo patikrinimas

Jeigu atvykote į ZYNKY saloną ir jūsų akiniams buvo atliktas smulkus akinių remontas ar akinių plovimas ultragarso vonelėje, nepraleiskite progos pasitikrinti ir regėjimo. Užduokite sau tris klausimus:

 • Ar mano akys atrodo gerai?
 • Ar mano akys jaučiasi gerai?
 • Ar aš gerai matau?

Jeigu atsakymai neigiami, nebelieka abejonių, kad metas pasitikrinti akis. ZYNKY specialistai įvertins regėjimo aštrumą ir sužinote, ar dar ne laikas atnaujinti savo naudojamus akinių lęšius.

Atvykite į bet kurį ZYNKY akinių saloną, pasitarkite su konsultantu, pasimatuokite keletą jums patikusių akinių modelių ir išsirinkite labiausiai jūsų stiliui, veido formai ir gyvenimo būdui tinkantį variantą! Pas mus rasite žinomiausių prekinių ženklų rėmelius tiek korekciniams, tiek akiniams nuo saulės, o akinių remontas bus atliktas visiškai nemokamai! Stilius, mada, jaunatviškumas, aukšta kokybė, garantija ir svarbiausia – gera rega – tai mūsų prioritetai.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją