Akinių dėklai

Dabar ZYNKY optikoje rasite kokybiškus akinių dėklus tik po 1,75 €!

Daugiau informacijos ir dėklų nuotraukas rasite ČIA >>

Tiek regėjimą koreguojančius, tiek saulės akinius būtina laikyti specialiame dėkle. Akinių dėklai – tai būdas apsaugoti savo mylimus akinius nuo deformavimo, susibraižymo, dūžių, lūžių, dulkių ir nešvarumų. Be to, taip kur kas patogiau akinius nešiotis su savimi. ZYNKY siūlo platų asortimentą tvirtų ir patogių akinių dėklų: nuo plastmasinių iki medžiaginių, nuo metalinių iki odinių, pagal individualų skonį. Klasikinio dizaino, spalvoti, žaismingi, piešinėliais puošti – čia kiekvienas ras ir prie savo akinių ar stiliaus prisiderins tinkamiausią variantą.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją