Vienos rankos pirštų nepakaktų suskaičiuoti, kiek įvairių muzikos festivalių laukia šių metų vasarą Lietuvoje. Ir už jos ribų. Jei užtektų entuziazmo, energijos ir, žinoma, finansų, kone kiekvieną savaitgalį galėtum suktis vis kitame tėvynės kampelyje, pasinerdamas į nesibaigiančių vakarėlių sūkurį. Vasaros festivaliai – tai erdvė atsiskleisti asmenybėms, išreiškiant savo savitą stilių bei laisvės pojūtį. Pravartu neužmiršti ir aksesuarų! Tad kokie saulės akiniai festivaliams bus madingi šią, tikėkimės, karštą vasarą.

Apskriti stiklai

Jau kuris laikas iš mados olimpo niekaip nenusiritantys akiniai apvaliais stiklais – tikras vasaros festivalių perliukas. O jei dar aukso spalvos rėmais! (Aukso spalva – vasaros topas, ypač aksesuarų dizaine.) Tokiu atveju, jau gali jaustis renginio stiliaus ikona, į kurią lygiuotis norės kiekvienas festivalio dalyvis.

Pasiūlymas:  Sun Geek

Saulės akiniai Mo

Aviatoriai“

Aviatorių stiliaus akiniai pamėgti ne tik lainerių pilotų – tai vienas populiariausių saulės akinių tipų jau ne vienerius metus. Mados tendencijos byloja, kad tai nesikeis ir šiemet – tad į bet kurį vasaros festivalį gali čiupti savo numylėtuosius „aviatorius“ ir garantuotai neprašausi!

Pasiūlymas: O’NEILL Vita

O'NEILL saulės akiniai

Raštų margumynuose

Įvairūs, kone Actekų laikus menantys raštai atsispindi daugelio šiųmetinių festivalių dalyvių aprangoje. Tad kodėl neperkėlus jų ir į saulės akinių dizainą – tai puikus būdas pabrėžti savo asmenybę ir neabejotinai išsiskirti iš minios.

Pasiūlymas: Akiniai margintais rėmeliais

Saulės akiniai

Spalvos, spalvos, spalvos…

Vasara – tai metas, kai ryškumui ribų būti tiesiog paprasčiausiai negali. Saulės akiniai festivaliams spalvotais rėmeliais – tai puikus būdas atkreipti dėmesį į save. Juk nenori išnykti siausdamas scenos šviesų nutviekstoje šokių aikštelėje?

Pasiūlymas: Superdry

Superdry saulės akiniai

Veidrodiniai

Geriausias būdas visiškai pasinerti į vakarėlių siautulį ir gyventi tik muzika – akis visiškai slepiantys veidrodiniai akiniai. Jie – šios vasaros hitas, kuriam, beje, labai sunku atsispirti. Jokio akių kontakto – tik tu ir nenumaldomas laivės pojūtis!

Pasiūlymas: Converse

Converse veidrodiniai akiniai

Katės akys“

„Katės akių“ stiliaus akiniai – ypač madingi moteriškų aksesuarų linijoje. Flirtuojančiam, bet subtiliam, žaismingam, bet ir rafinuotam stiliui – štai kuo ypatingi tokio dizaino akiniai. Tikrai verta jais papildyti savo festivaliams skirtą įvaizdį.

Pasiūlymas: Converse

Converse saulės akiniai

Štai kokie saulės akiniai „nuraus stogą“ kiekvienam stiliaus kritikui šių metų festivaliuose. Tad rinkis tinkamiausius pagal savo veido formą ir pirmyn į nesibaigiantį šėlsmo sūkurį – pasitik vasarą, švęsk jaunystę, patirk laisvę! Ir visa tai daryk stilingai.