Kad jau ruduo, tai dar nereiškia, kad saulės bus maža. Rodos, vasara ketina stipriai pasispardyti, kol įsivyraus niūrūs orai. Tad savo akeles po saulės akiniais slėpti, tikėtina, teks ne retai. Taigi kokie saulės akiniai vyraus mados ir stiliaus viršūnėse 2016–2017 metų rudenį/žiemą?

Dengia pusę veido? Pats tas!

Masyvūs saulės akiniaiDidelių rėmų akiniai, sėkmingai karaliavę vasaros mados olimpe, savo pozicijų nesirengia užleisti ir papūtus atšiauresniam vėjui. Masyvūs rėmeliai galbūt tiks ne kiekvienam (smulkiam veideliui jie gali būti kiek per „sunkūs), tačiau tokio stiliaus akiniai šį rudenį – „must have“ sąrašuose“.

Aviatoriai neskrenda tolyn

Aviatoriaus saulės akiniaiPilotų pamėgto stiliaus akiniai irgi nė neketina trauktis iš madingiausiųjų topo. Aviatorių stiliaus akiniais siūloma puoštis į šaltuoju metu. Ir nebijokite paišdykauti – netikėtos spalvos ar rėmelių detalės tik pagyvins įvaizdį.

Ksss ksss

Katės saulės akiniaiApvalintų kraštų ir katės akių formos saulės akiniai buvo dažnas vasarotojų pasirinkimas, tačiau ir rudenį jie išliks stilingi. Seksualus 80-ųjų stilius su ryškiomis detalėmis nuspalvins net ir pati niūriausią rudenį ar šalčiausią žiemą.

Incognito režimu

Saulės akiniai juodais stiklaisItin juodi stiklai, per kuriuos nematyti akių – tai geras pasirinkimas ne tik blefuojančiam pokerio žaidėjui, bet ir kiekvienam, siekiančiam tapti rudens stiliaus ikona. Nesvarbu kokia forma, dizainas, svarbiausia – juodi lęšiai.

Ombre

Ombre saulės akiniaiĮ madą sugrįžo ne tik ombre plaukų dažymas. Ombre stilius vyrauja ir saulės akinių kolekcijose. Nuo tamsios į šviesią spalvą pereinantys akinių lęšiai šį rudenį bus ypač stilingi. Puikus pasirinkimas prie tokio paties stiliaus plaukų!

Dar vielos!

Dvigubo rėmo saulės akiniaiDvigubo sujungimo rėmas saulės akiniams – puikus būdas išsiskirti. Šiek tiek primena aviatoriaus stiliaus akinius, tačiau atrodo kur kas originaliau.

Plastmasė madinga

Plastikiniai akiniaiPlastikiniai akinių rėmeliai – taip pat. Tad nebūtina rinktis metalinio karkaso rėmelių, kad atrodytum stilingas. Griebk labiausiai tinkamą formą bei spalvą ir atrodyk žaismingai!

Pasitik rudenį ir žiemą ne tik saugesnėmis akimis, bet ir stilingu įvaizdžiu. Išsirink sau labiausiai tinkančius saulės akinius pagal formą ir dydį ir bet kur ir bet kada atrodyk pribloškiamai!