Turbūt kiekvienas, kuriam vaikystėje teko ant nosies nešiotis akinius prisimena garsųjį „su akiniais tu atrodysi protingesnis”, kurį mama sakydavo paslapčia juokdamasi ir žiūrėdama į tavo paraudusius skruostukus. Neverta nusiminti ar pradėti kasti gėdos duobę sau, nes remiantis atliktais tyrimais, žmonės, kurie nešioja akinius, tikrai yra protingesni.

Mokslas įrodo, jog trumparegiai ne tik yra linkę daugiau laiko praleisti mokykloje, bet ir labiau siekia aukštojo mokslo. Negana to, akinius nešiojantys žmonės, kitiems iš tiesų (kaip ir sakė tavo mama, tėtis ar močiutė) atrodo labiau išsilavinę ir darbą gauna greičiau nei tie, kurie jų nenešioja. Todėl gana tų dejavimų apie darbo trūkumą Lietuvoje, metas keliauti pirkti akinių ir užkariauti darbo rinkos olimpo!

Skaidrūs rėmeliai – pavasario ir vasaros vinis

Šiemet madingiausiųjų sąrašo viršuje puikuojasi bespalviai, skaidrių rėmelių akiniai. Neutrali šių akinių spalva yra puikus pasirinkimas artėjančiam sezonui, teigia specialistai. Nekreipkite dėmesio į formą – kol ant nosies skaidrūs akiniai, jūs – akinių mados pasaulio valdovas.

Super crazy

Labai daug veido išraiškų yra susietos su mūsų žvilgsniu, akimis ir emocijomis, kurias jos gali perteikti. Todėl negalėjimas matyti žmogaus akių, mažina galimybę atspėti tai, ką žmogus jaučia būtent tą minutę. Pavyzdžiui, atskirti nuoširdžią šypseną nuo nenuoširdžios, atrodo, labai paprasta, tačiau jeigu asmuo ant nosies „pasibalnojęs“ akinius nuo saulės, tai padaryti yra beveik neįmanoma. Dažnas iš mūsų, tą dieną, kai nuotaika ridinėjasi kažkur lygiai su batų kulnais, stengiasi pasislėpti po akinių stiklais iš psichologinių paskatų, bet kaip gi nesislėpsi, kai šiemet akinių kietumas matuojamas pagal tai, kiek ekstravagantiški akiniai yra. Kuo daugiau detalių ir blizgesio, tuo madingesnis būsi. O kuo labiau crazy atrodysi užsidėjęs akinius, tuo labiau priartėsi prie aukso viduriuko akinių mados olimpe.

Todėl nedvejok, šok į batus, bėk į parduotuvę ir įsigyk „dalelę intelekto“, nešiojamo ant nosies su dviem stiklais. Nepabijok drąsių, išraiškingų, masyvių, kitokių akinių, nes šiemet traukti į save visų žvilgsnius gatvėje – madinga. O eidamas, dar ir žingsnius suskaičiuok, juk vaikščioti sveika!