Kalėdos ir nauji metai jau praktiškai kvėpuoja į nugarą, o mes įgauname vis didesnį pagreitį, nes viskas reikalauja laiko: dovanos, maistas, išvaizda. Pastaroji tampa dideliu prioritetu, kai supranti, jog didžiosios metų šventės viena iš retų progų tikrai iš širdies pasipuošti: užsidėti blizgią suknelę, pasidaryti ryškesnį makiažą.

Makiažas gali tapti šiokia tokia problema akinius nešiojančioms damoms. Bet nesijaudink, mes pasiruošę tau pagelbėti. Rašome apie šventinius makiažus, kurių akiniai niekaip nesugebės užgožti.

Padūmavusių akių efektas

Vienas populiariausių makiažų pastaraisiais metais, tokiu tapo ne be priežasties. Subtilus, švelniai pereinantis pilkšvas akių makiažas suteikia akims gylio, tačiau pastarosios netampa mažos.

Moterys, nešiojančios akinius dažnai suka galvą, kaip priderinti makiažą prie akinių rėmelių. Todėl šis – taps puikia išeitimi. Pilka spalva „nekovos” su kitomis spalvomis ar tekstūromis, net jei jūsų akinių rėmas ir ryškiai žalias ar geltonas.

Auksinės/ bronzinės akys

Jei manai, kad tamsios padūmavusios akys atrodys per sunkiai ar dramatiškai, ketiname tau pasiūlyti šį tą jaukesnio, tačiau nemažiau šventiško. Bronziniai arba auksiniai akių šešėliai ne ką prasčiau gali sukurti gilių akių efektą. Maža to, šios spalvos šešėliai prideda švelnų šventišką blizgesį, kuris taip puikiai žvilgės šventinių lempučių apsuptyje.

Toks makiažas ypač tiks moterims, nešiojančioms akinius be rėmelių ar su sidabriniais rėmais. Taip pat gražiai atrodys ir prie juodų akinių rėmelių, tačiau su visų kitų spalvų rėmeliais reiktų elgtis atsargiau. Kai kurie deriniai gali atrodyti komplikuoti ir „apsunkinti” jūsų šventinį makiažą.

Blizgančios akys

Jei tikrai nori, kad tavo akys prikaustytų visų žvilgsnius, imkis stiprių kozerių – pritrenkiančių blizgančių akių. Šiam makiažui nekliudys jokie akiniai, stebinantis blizgesys prasibraus pro bet kuriuos rėmelius ar stiklus. Maža to, toks makiažas tiks bet kuriam vakarėlio stiliui – ar tai būtų klasikinis „black tie“, ar visomis vaivorykštės spalvomis mirguliuojantis disko.

Gal jau matai, kurios akys labiausiai derėtų prie tavo akių, akinių ar šventinės suknelės? Iš tiesų, akiniai visai ne problema sužibėti vakarėlyje, o juos priderinti prie makiažo – ne aukštoji matematika. Tad pirmyn, griauk moksliukės įvaizdį ir spindėk!