Geri akiniai nuo saulės – tikrai brangūs. Ar esi pagalvojęs, kiek daugiausiai už tokius akinius gali tekti išleisti? Jei jie žymių mados namų, kaina gali nustebinti. O jei akiniai nuo saulės turi inkrustuotų brangakmenių, pavyzdžiui, deimantų? Kaina gali tapti protu nesuvokiama.

Šiame Top 5 vos penktoje vietoje esantys akiniai nuo saulės kainuoja 65 tūkst. JAV dolerių, o pirmoje vietoje esantys – brangesni už Ferrari FF modelio automobilį.

  1. Luxuriator Canary Diamond – $65,000

Los Andžele įkurta juvelyrikos ir aksesuarų gamintoja Franco Inc. 2004 metais sukūrė Luxuriator kolekciją. Šių prabangių akinių nuo saulės deimantai yra išdėlioti specialiu aparatu ir inkrustuoti į auksinius, rožinius, geltonus ar baltus rėmelius. Gamintojas taip pat siūlo emaliuotas ir rankomis inkrustuotas versijas. Visi akinių rėmeliai yra pagaminti iš įvairios prabangios odos ir tvirtų buivolų ragų, ir kombinuojami su aukštos kokybės akinių lęšiais.

 

  1. Cartier Panthere – $159,000

Cartier yra prancūzų mados namai, kurie žymus savo išskirtiniais laikrodžiais ir juvelyrika. Cartier produktai yra pamėgti daugybės įžymybių ir netgi karališkųjų šeimų narių, tokių kaip Kate Middleton ir Anglijos Karalius Edvardas VII. Šių akinių kojelės su panteromis yra pagamintos iš 18 karatų baltojo aukso. Rėmeliuose taip pat yra apie 250 deimantų ir 50 safyrų. Deja, lęšiai turi būti perkami atskirai, tad šių akinių kaina dar negalutinė!

 

  1. Shiels Emerald – $200,000

Shiels Jewelers kompanija yra įsikūrusi Adelaidėje, Australijoje. Kompanijos vadovas atskleidė, jog jiems prireikė 5 metų surinkti unikaliam brangakmeniui – smaragdui ir 3 mėnesių jam supjaustyti ir nušlifuoti. Jis taip pat teigė, jog šie smaragdiniai akiniai buvo įkvėpti Romos imperatoriaus Nero, kuris stebėdavo gladiatorių mūšius per žalius brangakmenius. Daugybė įžymybių susidomėjo šių akinių įsigijimu, kai jie buvo išleisti į prekybą 2011 metais.

 

  1. Dolce and Gabbana DG2027B – $383,000

Dolce and Gabbana yra italų mados namai, įkurti 1985 metais. Dolce and Gabbana akiniai nuo saulės yra garsūs dėl jų patrauklaus dizaino, kuris kombinuoja Viduržemio jūros regiono stilių su moderniu. Jie yra mėgstami daugybės įžymybių, tokių kaip Madonna, Kylie Minogue, Nicole Kidman, Kim Kardashian ir kitų. Šių akinių rėmeliai yra pagaminti iš aukso ir suderinti su rudais aukštos kokybės akinių lęšiais.

 

  1.  Chopard – $400,000

Žymus saulės akinių gamintojas De Rigo Vision pagamino šį šedevrą garsiai šveicarų juvelyrikos kompanijai Chopard ir jie buvo pristatyti Dubajuje 2012 metais. Ypatingas dalykas šiame dizaine yra speciali technika, kuri yra naudojama tam, kad deimantai būtų sudėti arčiau vienas kito. Toks būdas sukuria tarsi deimantų sluoksnį, kuris neįtikėtinai gražiai spindi. Tam, kad reprezentuotų Chopard, jo populiarus logotipas – C raidė – yra išgraviruota ant akinių rėmelių. Chopard akiniai yra mėgstami tokių žvaigždžių kaip Gwyneth Paltrow, Tom Jones ir Elton John.

Nors šie akiniai ir nėra patys naujausi, tačiau vis dar traukia akį ir yra daugumos įžymybių pamėgtų aksesuarų kolekcijoje. O ar Jūs įsigytumėte tokius akinius nuo saulės, jei galėtumėt?