Akiniai nuo saulės

UV spinduliai aktyviai veikia tiek saulėtą, tiek debesuotą dieną, todėl akis būtina apsaugoti nuo žalingo jų poveikio. Bene efektyviausias būdas tai padaryti – akiniai nuo saulės (su dioptrijomis arba be). Jie ne tik leidžia jaustis komfortiškai plieskiant karštai vasaros saulei, bet ir padeda išsaugoti akių sveikatą. Tai puiki prevencinė priemonė nuo ankstyvo raukšlelių susidarymo aplink akis, kuris gresia, jei nuolatos nevalingai prisimerkiate. Originalaus dizaino, spalvų ir ornamentų akiniai nuo saulės vyrams ir moterims – tai ryškus stiliaus akcentas ir išskirtinė, jūsų individualumą pabrėžianti įvaizdžio detalė.

Didelis žinomų gamintojų akinių pasirinkimas

Plačiame „Zynky“ asortimente – visame pasaulyje atpažįstamų prekės ženklų akiniai nuo saulės:

 • „SuperDry“,
 • „RayBan“,
 • „Helly Hansen“,
 • „Elite“,
 • „Ete Lunettes“,
 • „Oakley“,
 • „Persol“ ir kt.

Kiekvienas gali išsirinkti norimo gamintojo priemones, išsiskiriančias unikaliu dizainu.

Kaip išsirinkti labiausiai tinkančius akinius nuo saulės?

Tam, kad naujasis pirkinys atitiktų jūsų lūkesčius, prieš tai rekomenduojama įvertinti keletą aspektų:

 • Matymo aiškumas. Akiniai nuo saulės su dioptrijomis skirti tiems, kuriems reikalinga regėjimo korekcija. Tai itin patogu, nes nereikia naudoti dviejų skirtingų priemonių. Atsižvelgiant į individualius poreikius, paprasta išsirinkti norimo stiprumo akinius nuo saulės.
 • Veido forma. Asortimente gausu skirtingo dizaino priemonių. Todėl tam, kad akiniai nuo saulės (vyrams ar moterims – nesvarbu), atrodytų patraukliai, vertėtų pasirinkti tai, kas labiausiai tinka būtent jums. Štai keletas patarimų atitinkamų veido formų savininkams:
  • Stačiakampė. Šiuo atveju puikiai tinka apvalūs rėmeliai. Tokie akiniai nuo saulės sušvelnina griežtas veido formas. Atidžiai reikėtų rinktis stačiakampius rėmelius ir vengti itin siaurų. Tokios priemonės gali tik dar labiau iškraipyti veido proporcijas.
  • Ovali. Jai tinka beveik visi rėmeliai. Tiesa, patariama atkreipti dėmesį į stačiakampius ir drugelio formos akinius nuo saulės. Kartais jie gali pernelyg apsunkinti veidą.
  • Apvali. Tokiam veidui itin tinka ovalios formos akiniai nuo saulės (su dioptrijomis arba be). Šios priemonės vizualiai jį prailgina. Vertėtų vengti apvalios ir kvadratinės formos rėmelių.
  • Kvadratinė. Šiuo atveju rekomenduojama išbandyti ovalo formos akinius, kurie vizualiai prailgina veidą ir jį sušvelnina. Galima išbandyti rėmelius su išryškinta viršutine dalimi ir aukštai esančia pertvara. Kvadratiniai ir apvalūs akiniai nuo saulės vyrams ar moterims nėra vienas iš geriausių pasirinkimų.
  • Širdies. Turintiems tokios formos veidą patariama pasimatuoti kvadratinės formos rėmelius. Tokie akiniai nuo saulės subalansuoja proporcijas ir leidžia džiaugtis puikiu įvaizdžiu. Siekiant išvengti kaktos akcentavimo, verta vengti apvalių ir ovalių priemonių.
 • Patogumas. Kad ir kokios formos rėmelius bepasirinktumėte, svarbu atsižvelgti, kad jie atitiktų veido plotį. Sąlyčio taškai, kuriuose turėtumėte jausti akinius, tik du – nosis ir ausys.

Domina stilingi ir patikimi akiniai nuo saulės su dioptrijomis ir be jų? Plačiame „Zynky“ asortimente galite rasti didelį šių priemonių pasirinkimą. Susikurkite abejingų nepaliekantį įvaizdį ir džiaukitės puikiu regėjimu.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją