Akinių priežiūros priemonės ir aksesuarai

Geras matomumas ir komfortabilumas – tai ne tik kokybiški, tinkamai parinkti akinių rėmeliai ir stiklai, bet ir kruopšti jų priežiūra. Juk kasdien nešiojami akiniai apsineša nešvarumais, ant jų nusėda dulkės, kontaktuodami su oda jie pasidengia riebalais, rasoja. Visi šie aplinkos veiksniai palieka pėdsakus tiek ant akinių lęšių, tiek ant rėmelių. Juos pašalinti padės efektyvūs valikliai ir specialios mikropluošto servetėlės – tai rinkinys, kurį privalo turėti kiekvienas prisiekęs akinių nešiotojas. Asortimente taip pat rasite akinių grandinėles, kurios ypač praverčia su savimi nešiojantis akinius skaitymui, akinių noselių ir kt. akių priežiūrai ar patogesniam jų nešiojimui reikalingas priemones.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją