Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai akių lęšiai jau seniai nebe naujiena. Tai bene patogiausia regėjimo korekcijos priemonė, kuri leidžia atsikratyti tokių nepatogumus sukeliančių sutrikimų kaip trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas ir presbiopija (senatvinė toliaregystė).

Platus gamintojų pasirinkimas

„Zynky“ optika turi ypač platų kontaktinių lęšių asortimentą: pradedant pasaulyje puikiai žinomais prekių ženklais, tokiais kaip „Bausch&Lomb“, „CibaVision“, „Johnson&Johnson“ ar „CooperVision“, ir baigiant išskirtine nedidelių gamintojų produkcija. Didelis priemonių pasirinkimas suteikia galimybę įsigyti labiausiai tinkančius kontaktinius lęšius pagal individualius poreikius:

 • dioptrijas,
 • bazinę kreivę,
 • diametrą,
 • nešiojimo trukmę.

Didžiąją dalį asortimento, kurį sudaro įvairių gamintojų kontaktiniai lęšiai ir dar daugiau, su kainomis rasite interneto svetainėje adresu www.gerilesiai.lt. Itin patogu, tai, kad šioje el. parduotuvėje užsakytas priemones galite atsiimti bet kurioje „Zynky“ optikoje.

Pagrindinės kontaktinių lęšių kategorijos

Tam, kad pasirinkti kontaktiniai akių lęšiai atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šių priemonių skirstymą. Pagrindinės kategorijos yra tokios:

 • Vienadieniai. Jie skirti vienkartiniam naudojimui, įsidedant ryte ir išmetant vakare. Kiekvieną dieną naudojama vis nauja pora, todėl jų priežiūra ypač paprasta. Tai vienas iš saugiausių pasirinkimų tiems, kurie šias regėjimo korekcijos priemones išbando pirmą kartą. Taip pat jos itin tinka ir tuomet, kai lęšius planuojama nešioti tik retkarčiais, pvz. sportuojant ar kitaip aktyviai leidžiant laisvalaikį.
 • Dviejų savaičių. Tokie kontaktiniai lęšiai puikiai tinka aktyviai gyvenantiems ir savo laiką kruopščiai planuojantiems. Jų nebūtina išsiimti kiekvieną dieną, todėl priežiūra taip pat nesudėtinga.
 • Mėnesiniai. Tai vienas populiariausių ir optimaliausių pasirinkimų – šie akių lęšiai gali būti nešiojami iki 30 dienų. Be to, šis variantas išsiskiria ir ekonomiškumu.
 • Dienai ir nakčiai (prailginto nešiojimo). Jei nemėgstate nuolat išsiiminėti kontaktinių lęšių, šios priemonės vertos jūsų dėmesio. Jos pasižymi geru oro pralaidumu, todėl galima nesibaiminant miegoti visą naktį. Dėl šios priežasties supaprastėja ne tik lęšių naudojimas, bet ir priežiūra.
 • Astigmatiniai. Tai – specialiai astigmatizmo korekcijai skirtos priemonės.
 • Multifokaliniai. Tokie kontaktiniai lęšiai yra išsigelbėjimas tiems, kuriuos kamuoja presbiopijos keliamas diskomfortas.

Įvertinus šias kategorijas, kur kas paprasčiau išsirinkti individualius poreikius geriausiai atitinkančias priemones.

Nepraleiskite progos džiaugtis aiškesniu ir ryškesniu regėjimu. Plačiame „Zynky“ asortimente galite rasti didelį kontaktinių lęšių pasirinkimą. Žinomų, visame pasaulyje vertinamų gamintojų regėjimo korekcijos priemonės pritaikytos individualiems poreikiams. Išsirinkite savąsias jau dabar ir įsitikinkite tuo patys. Jau žinote, kokie kontaktiniai akių lęšiai jums reikalingi? Užsisakykite juos internetu – tai itin patogu ir greita.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją