Kontaktiniai lęšiai
,

Alcon

AOSept Plus HydraGlyde (360 ml)

0 0 balsų
Įvertinimas
Kaina su "Zuper" kliento kortele:

13,84 

(1 vnt kaina)
* Prekių asortimentas internete gali nesutapti su faktiniu asortimentu parduotuvėje
Registruotis regėjimo patikrinimui »

Produkto aprašymas

Daugelio taip pamėgtas valomasis tirpalas AOSept Plus lęšių nešiotojų dėmesiui pasirodo šiek tiek ATSINAUJINĘS. Naujasis AOSEPT PLUS HydraGlyde garantuos dar geresnę kontaktinių lęšių dėvėjimo patirtį.

Šis tirpalas, kaip ir jo pirmtakas, pasižymi visomis efektyviai lęšių priežiūrai reikalingomis valomosiomis ir dezinfekcinėmis savybėmis, neutralizuojančiomis bakterijų dauginimąsi ir šalinančiomis proteinų sankaupas. Pakanka pamerkti lęšius ne trumpiau nei 6 val., kad vyktų valymosi procesas.

Tačiau išskirtinė šio tirpalo savybė – gamyboje pritaikyta HydraGlyde Moisture Matrix technologija, kuri užtikrina ilgiau trunkantį lęšių drėkinimą ir maksimalų komfortą visai dienai. Kaip veikia ši inovatyvi technologija?

 • Patentuotas, atnaujinantis agentas įsitvirtina minkštuosiuose lęšiuose, garantuodamas išskirtinį patogumą.
 • Sukuriamas drėkinamasis barjeras, apsaugantis nuo riebalinių nuosėdų ir šalinantis susikaupusius baltymus.
 • Hidrofilinė aplinka mažina trintį, lengvina drėkinimą, taip išlaikant reikalingą drėgmės lygį net iki 16 valandų.

 

 

Tūris (ml):360

Konteineriukas lęšiams:yra

Atidarius tinka vartoti:3 mėnesius

Prekės ženklas

Kontaktinių lęšių ir jų priežiūros priemonių gamintojas. Jo produkcijos sąraše puikuojasi vienadieniai („Dailies Aqua Comfort Plus”) ir spalvoti („Air Optix Colors”) kontaktiniai lęšiai. Taip pat lęšių skysčiai, skirti kasdieniam kontaktinių lęšių valymui, dezinfekavimui ir laikymui tiek kelioninėse, tiek ekonomiškose talpose. Alcon siūlo ir akis drėkinančius bei gaivinančius lašus „Systane ULTRA”.

Atsiliepimai apie prekinį ženklą Alcon

Įvertinimas
0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Ką apie mus kalba klientai

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją