Akinių gamybos lyderiai

Priešingai nei daugelis optikų, akinius gaminančių mažose nišinėse laboratorijose, ZYNKY savo produkciją gamina didžiausioje Baltijos šalyse gamykloje „Bod lenses“. Partnerystė su inovatyviu rinkos lyderiu užtikrina išskirtinį tikslumą gamybos procesuose ir neprilygstamą galutinio produkto kokybę.

Aukščiausi standartai ir tvarumo reikalavimai

Gamybos procesų kokybę užtikrina tarptautiniai ISO standartai bei ES reglamentuoti tvarumo principai.

Nepriekaištinga lęšių ir akinių gamybos kokybė

Naujausia gamybos ir montavimo įranga užtikrina, kad mūsų klientai kiekvieną kartą gaus aukščiausio lygio akinius, sukurtus būtent jiems.

Precizika net ir sudėtingose formose

Moderni įranga užtikrina ne tik lęšių funkcionalumą, bet ir galimybę apdirbti net ir pačią sudėtingiausią ar stilingiausią formą itin tiksliai.

Platus sprendimų spektras

Nesvarbų, ar sprendžiate sudėtingus regėjimo iššūkius, ar tiesiog ieškote akinių nuo saulės, platus gaminių spektras padės surasti sprendimą, puikiai tinkantį jums.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją