Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai gali ne tik koreguoti regėjimą, bet ir tapti išskirtine įvaizdžio detale. Visada troškote vandenyno mėlynumo, šokolado rudumo ar anglies juodumo akių? Tuomet jums verta išbandyti natūralią akių spalvą paryškinančias, keičiančias ar tamsinančias priemones.

Produktai įvairiems poreikiams

Platų „Zynky“ asortimentą sudaro įvairaus dizaino lęšiai: spalvoti standartiniai (mėlyni, pilki, žali, rudi ar juodi), taip pat skirti ypatingoms progoms (Helovyno vakarėliui ar naujametiniam karnavalui). Spalvoti lęšiai vakarėliams išsiskiria kvapą gniaužiančiais atvaizdais, kurie nepalieka abejingų. Šios priemonės padeda sukurti unikalų įvaizdį ir patraukti aplinkinių dėmesį.

Žinomi ir patikimi gamintojai

Daugelis tokio tipo priemonių skirtos trumparegystės ar toliaregystės korekcijai. Jei jūsų regėjimas geras, įvaizdį paryškinti siūlome lęšiais be dioptrijų. Galite rinktis iš tokių žinomų gamintojų kaip:

 • „EyeSmile Colors“,
 • „FreshLook Dimensions“,
 • „Air Optix Colors“ ir kt.

Visi šie spalvoti lęšiai yra saugūs naudoti ir leidžia mėgautis aiškesniu regėjimu.

Daugumą priemonių ir jų kainas rasite internetinėje svetainėje adresu www.gerilesiai.lt. Šioje el. parduotuvėje užsakyti lęšiai (spalvoti standartiniai ar su paveikslėliais) gali būti atsiimami bet kurioje „Zynky“ optikoje.

Kaip išsirinkti lengviau?

Išsirinkti sau labiausiai tinkančias ir patinkančias priemones kartais būna pakankamai sudėtinga, juk pasirinkimas – didžiulis. Tam, kad tai padaryti būtų paprasčiau, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą aspektų:

 • Koks jūsų tikslas? Pavyzdžiui, spalvoti lęšiai vakarėliams pasižymi itin unikalia išvaizda, labiausiai tinkančia išskirtinėms progoms. Jei ieškote priemonių kasdienai, rekomenduojama išbandyti subtilesnius variantus. Puikiai tinka standartiniai spalvoti lęšiai. Jie gali paryškinti natūralų akių grožį arba suteikti visiškai kitokią išvaizdą.
 • Ar jums reikalinga regėjimo korekcija? Priklausomai nuo individualių poreikių, šios priemonės gali būti su dioptrijomis arba be. Todėl kiekvienas norintis gali išsirinkti tai, ko iš tiesų nori. Lęšiai (spalvoti, įprasti ar su paveikslėliais) leidžia džiaugtis ne tik puikia išvaizda, bet ir geresne rega.
 • Kiek laiko norite juos nešioti? Tai dar vienas aspektas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šias priemones. Tarkime, jei planuojate jas naudoti tik konkrečia proga, vienadieniai spalvoti lęšiai vakarėliams – tai, ką verta išbandyti. Esant poreikiui galima įsigyti ir daugkartinio naudojimo kontaktinius lęšius.

Atsakius sau į šiuos klausimus, išsirinkti labiausiai tinkančias priemones gali būti kur kas lengviau.

Domina stilingi ir patikimi spalvoti lęšiai? „Zynky“ optikose galite rasti platų jų pasirinkimą. Paryškinkite savo akių grožį ir susikurkite išskirtinį įvaizdį.

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją