Kontaktiniai lęšiai
,

EyeSmile BioCare All-in-One (100 ml)

Kaina su "Zuper" kliento kortele:

5,83 

(1 vnt kaina)
* Prekių asortimentas internete gali nesutapti su faktiniu asortimentu parduotuvėje
Registruotis regėjimo patikrinimui »

Produkto aprašymas

Akys tapo itin jautrios, todėl neretai kamuoja alergija? O gal tenka dirbti prastai vėdinamose ar šildomose patalpose, todėl atrodo, kad akys nebeturi kuo kvėpuoti? Valomasis lęšių skystis EyeSmile Biocare All-in-One padeda atgaivinti akis. Jis praturtintas ramunėlių ir akišveitės ekstraktu, kuris mažina akių sudirgimą, paraudimą, perštėjimą.

Akišvietė dažnai naudojama akių alergijai skirtiems lašams gaminti, todėl garsėja savo gydomuoju poveikiu. Šis augalas stabdo akių ašarojimą, padeda išvengti akių raudonio.

Ramunėlės veikia kaip priešuždegiminė medžiaga. Ji apsaugo nuo bakterijų kaupimosi ir uždegimų susidarymo. Tai ypač reikalinga jautrioms akims.

Skystis EyeSmile Biocare All-in-One nuvalo ir dezinfekuoja minkštus kontaktinius lęšius, pašalindamas susikaupusias apnašas ir baltymų nuosėdas. Jis tinka lęšių skalavimui ir laikymui.

100 ml talpos buteliukas – puikus pasirinkimas kelionėms ir sportui. Jį patogu nešiotis rankinėje ar skraidintis rankiniame bagaže.

 

Tūris (ml): 100

Konteineriukas lęšiams: yra

Atidarius tinka vartoti: 3 mėnesius

Prekės ženklas

Kiti produktai

Atsiliepimai apie prekinį ženklą

Ką apie mus kalba klientai

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją