Kontaktiniai lęšiai
,

KawaEyes

White Day 1-Day

0 0 balsų
Įvertinimas
Kaina su "Zuper" kliento kortele:

3,83 

(1 vnt kaina)
* Prekių asortimentas internete gali nesutapti su faktiniu asortimentu parduotuvėje
Registruotis regėjimo patikrinimui »

Produkto aprašymas

White Day 1-Day – vienadieniai spalvoti kontaktiniai lęšiai, kurie taps neatsiejama teminio vakarėlio įvaizdžio dalimi. Šių lęšių dizainą įkvėpė manga, anime, komiksų knygos, vaizdo žaidimai ir filmai, todėl jie puikiai papildys naujametinio karnavalo ar Helovyno kostiumą.

Šie lęšiai pagaminti iš kruopšiai parinktos medžiagos, pasitelkiant preciziškos geometrijos dizainą ir išsaugant pakankamą drėgmės lygį – tai viskas, ko reikia, kad šventinis vakaras būtų ne tik ryškus, bet ir komfortiškas.

White Day – vaiduokliškam įvaizdžiui.

 

 

Parduodama po:pakuotę (2 lęšius)
Pakuotėje:2 kontaktiniai lęšiai
Nešiojimo trukmė:viena diena
Nešiojimo režimas:dieninis
Medžiagos tipas:hidrogelis
Medžiaga:HEMA
Diametras (mm):14.0
Bazinė kreivė:8.6
Vandens kiekis (%):43
Stiprumai:-0.00

Prekės ženklas

Marshal Intergroup Srl kompanijos KawaEyes spalvoti kontaktiniai lęšiai buvo sukurti taip, kad atitiktų visus specialius klientų, ypač Cosplayers, pageidavimus. Cosplay (sutrumpintai – kostiuminis žaidimas) dalyviai dėvi kostiumus ir aksesuarus, kad atvaizduotų tam tikrą personažą ar idėją. Jų mėgstamiausi šaltiniai yra manga ir anime, komiksai, vaizdo žaidimai ir filmai, tačiau, žinoma, kiekvienas KawaEyes dizainas skirtas ne…

Atsiliepimai apie prekinį ženklą KawaEyes

Įvertinimas
0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Ką apie mus kalba klientai

Paieška

Search Suggestions

   Registracija regėjimo patikrinimui

   Paslauga teikiama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

   DĖMESIO!

   1. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet bent 12 valandų iki regėjimo tikrinimo kontaktinių lęšių nenešiokite. Išsiėmus kontaktinius lęšius prieš pat tikrinimą, dėl galimo ragenos paburkimo, patikrinimo rezultatai gali būti netikslūs. Tai ypač svarbu renkantis akinius.

   2. Jei turite, atsineškite dabar naudojamus akinius. Naujos akinių dioptrijos gali ženkliai skirtis nuo to, prie ko esate pripratę. Tokiu atveju gali būti sunku iš karto adaptuotis prie didesnių skirtumų, todėl žinant dabar naudojamų akinių stiprumą, naujų akinių parametrus galima keisti palaipsniui taip palengvinant adaptaciją