Pripažink, juoda spalva – universali klasika. O juodos spalvos akiniai – stilingas ir apgalvotas pirkinys! Rėmeliai keičiasi, taip pat keičiasi ir jų formos, tačiau juoda išlieka dėl savo praktiškumo. Pateikiame 5 priežastis, dėl kurių juodi akiniai visuomet bus madingi.

Amžina klasika

Per visą istorijos laikotarpį, akiniai juodais rėmeliais buvo paklausūs ir puikavosi podiumų ir mados viršūnėse. Šiek tiek keitėsi jų stilius, formos tapo kiek įmantresnės, pritaikytos vis naujiems sezonams, modernesniems laikams, tačiau juodų akinių niekas iki šiol „nenurašė“ ir tikriausiai „nenurašys“ dar ilgai.

Lengvumas

Juodų akinių rėmeliai dažniausiai būna lengvi, kadangi jie yra gaminami iš tokių medžiagų kaip acetatas. Tokius akinius gali nešioti visą dieną – jų svoris nespaudžia nosies. Patogumas garantuotas! Nešiok į sveikatą!

Praktiškumas

Juoda – universali spalva, todėl akiniai juodais rėmeliais puikiai tinka prie bet kokio odos atspalvio: šviesaus, tamsaus, rusvo, gelsvo ar kt.

Moksliuko įvaizdis

Knygų graužiko įvaizdis, paskutiniu metu, labai populiarus ir trauktis niekur nežada. Šiais laikais moksliukų akinius nešioja ne tik jie patys, bet ir stiliaus ikonos bei dizaineriai, įvairiausių profesijų žmonės, kurių veiklos ir darbo sritys labai skirtingos. Mes už moksliukus!

Atkreipia dėmesį

Tiems, kurie renkasi akinius juodais rėmeliais sakome valio! Jie dažnai paryškina veido bruožus ir atkreipia visų dėmesį. Rinkdamasis tokius akinius neprašausi pro šalį – atrodysi stilingai ir išraiškingai.

Jeigu jau seniai svajoji atsinaujinti, griebk akinius juodais rėmeliais! Tai puiki investicija į ateitį, kadangi juoda – klasikinė spalva, dažnai tinkanti beveik prie visų aprangos stilių ir puikiai pagyvinanti bet kokį drabužių derinį. Lengvumas ir patogumas lydės tave visur jeigu rinksiesi juodus akinius!